Kończy się czas rozliczeń podatkowych

Image

Kończy się okres rozliczeń podatkowych. Wielu z nas ma jeszcze to zadanie przed sobą. Warto w końcu zabrać się za nie. Czynność ta, choć obowiązkowa, może okazać się prosta w realizacji. Przypominamy, że w tym roku, z powodu koronawirusa, przedłużono okres składania zeznań podatkowych do 31 maja 2020 roku. Jakie pity można jeszcze składać?

Zanim usiądziemy do wypełnienia deklaracji warto sięgnąć do sprawdzonych metod. Można w końcu skorzystać z niemal gotowych rozwiązań i rozliczyć PIT 2019 i bez wychodzenia z domu rozwiązać swój problem szybko i skutecznie.

Z Programem e-pity nie musisz znać się na podatkach, bo używając kreatora program zasugeruje Ci jakie formularze musisz wybrać i wypełnić (PIT 37, PIT 36, PIT 28 lub inne) oraz podpowie jakich dokumentów będziesz potrzebować, aby sprawnie wypełnić deklarację. Wypełnisz swój PIT 2019 szybko i bezpiecznie, także w wersji mobilnej na własnym telefonie komórkowym czy tablecie.

Do końca maja 2020 roku rozliczyć możesz również swój PIT 37 online

Deklaracja PIT 37 jest najpopularniejszą deklaracją podatkową składaną w typowych przypadkach, kiedy pracownik, zleceniobiorca, emeryt czy rencista rozlicza swoje jedyne źródła przychodów rocznych.[/p]

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z wypełnianiem rocznego zeznania, warto zapoznać się z ABC podatkowym. Instrukcja obsługi przyda się też tym, którzy chcą się upewnić, że wszystko wypełnią dobrze.

Zatem, jeśli jeszcze nie masz tego obowiązku za sobą, w zaciszu domowym wypełnij PIT online.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.