SCHUDNIJ- Z NAMI DO LATA

Image

Za Nami Święta Wielkanocne pełne smakołyków, które nie wpłynęły korzystnie na Naszą sylwetkę. Cały czas stosujemy się do #zostań w domu, co skutkuje brakiem aktywności fizycznej. W zamian za to zaczynamy podjadać z nudów lub ze stresu, bo ile można żyć w zawieszeniu i niepewności.

Marzenia o szczupłej sylwetce powracają z nadejściem ciepłych i słonecznych dni. Przygotowania do lata zacznijmy więc od konsultacji z dietetykiem, który przeprowadzi dokładny wywiad dietetyczny, dokona niezbędnych pomiarów ciała, a także wykona badanie zwartości tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie. Ustali tym samym przyczynę nadmiaru kilogramów i na tej podstawie opracuje indywidualny plan kuracji, oparty na odpowiedniej diecie i suplementacji, która wspomoże cały proces. Będzie też nieocenionym wsparciem psychicznym i doskonałą motywacją, gdy już zdecydujemy się na walkę ze zbędnymi kilogramami.

Nadwaga i otyłość nie są jedynie problemem estetycznym, ale stanowią coraz bardziej powszechny problem zdrowotny. Specjaliści z Wielkiej Brytanii opublikowali raport, w którym zostały przeanalizowane przypadki pacjentów zarażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Wynika z niego, że aż 63 % pacjentów na OIOM-ie przyjętych z powodu koronawirusa ma nadwagę, otyłość lub chorobliwą otyłość. Zbędne kilogramy dodatkowo obciążają organizm, prowadzą do jego gorszej wydolności, dlatego tak istotne jest by zadbać o prawidłową dietę.

Z pomocą przychodzi Naturhouse – lider odchudzania!!!

Odpowiadając na Państwa najczęstsze zapytania:

- pracujemy od poniedziałku do piątku, gdzie jesteśmy do Państwa dyspozycji stacjonarnie i telefonicznie.

- dnia 5.05.2020 wznawiamy wizyty w gabinecie, gdzie niezmiennie zachwoujemy wysokie standardy higieny (dezynfekcja, maseczki, rękawiczki, wydłużone odstępy między wizytami)

- NOWOŚĆ - możliwość konsultacji online (Facebook, Messenger, Skype, Mail)

- NOWOŚĆ - wysyłka diety i suplementacji (*powyżej 100 zł transport gratis)

Nowością jest również możliwość przetestowania współpracy z nami - na 2 tygodniowej kuracji za koszt ok. 266 zł. Pakiet ten obejmuje: opiekę dietetyka + dietę+ naturalną suplementację. Zadzwoń i zapytaj na czym to polega.

Na Naszych profilach na Facebooku https://www.faceb(...)stalowa/ oraz https://www.faceb(...)e.nisko/ znajdziecie wiele przepisow na dietetyczne dania, wskazówki od dietetyka, konkursy oraz nowości.

Zapraszamy do zapisów na konsultację:


Centrum Dietetyczne NaturHouse Stalowa Wola, ul. Okulickiego 99

pod numerem telefonu 503-940-573 lub online

https://rezer(...)lickiego

Centrum Dietetyczne NaturHouse Nisko, Plac Wolności 13,

pod numerem telefonu 517-180-166 lub online

https://rezer(...)ja=nisko

Obrazek

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona