Poszukiwany prezes Zarządu Stal Stalowa Wola Piłkarskiej Spółki Akcyjnej

Image

W Biuletynie Informacji Publicznej pojawiło się ogłoszenie o wynikach naboru na stanowisko Prezesa Stali Stalowa Wola – Piłkarska Spółka.

Rada Nadzorcza, na posiedzeniu 22 kwietnia br., po dokonanej ocenie złożonych w konkursie dokumentów, jak również przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej, nie wskazała kandydata na stanowisko Prezesa Stali Stalowa Wola – Piłkarska Spółka. W związku z zaistniałą sytuacją ogłoszono drugi nabór na to stanowisko.

Jakie warunki musi spełnić kandydat na to stanowisko? Przede wszystkim musi mieć odpowiednie wykształcenie, 5- letni okres zatrudnienia na umowę o pracę, co najmniej 3- letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, nieposzlakowaną opinię, doświadczenie w zarządzaniu sportem.

Przyszły prezes nie może m.in.: pełnić funkcji społecznego współpracownika albo być zatrudnionym w biurze poselskim, senatorskim lub biurze posła do Parlamentu Europejskiego, wchodzić w skład organu partii politycznej, być zatrudniony przez partię polityczną, prowadzić aktywność społeczną lub zarobkową, która rodzi konflikt interesów wobec działalności spółki.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Polak

Jeszcze nie znaleźli? Nie ma chętnego żeby zostać słupem? smiech2

~niedowiarek

Co słychać z wyborem?