Oliwier Szot w finale Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej

Image

Miał zaledwie 10 lat, gdy podbił serca jurorów i widzów TVP stając na scenie popularnego programu The Voice Kids. Sama słodycz i masa talentu, a do tego chęć do pracy i gotowość do szlifowania warsztatu. Pod okiem Dawida Kwiatkowskiego doszedł prawie na sam szczyt. W finałowej trójce znaleźli się tylko najlepsi!

Oliwier Szot nie usiadł na laurach, wciąż się szkoli, rozwija, występuje na scenie i cieszy nas swoimi wokalnymi umiejętnościami, a o tym, że jego zdolności pną się w górę świadczy fakt, że zakwalifikował się właśnie do finału Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej.

Trzymamy mocno kciuki i cieszymy się, że młode talenty z regionu mocno akcentują swoje istnienie na scenie ogólnopolskiej, a przecież zdolnych, młodych ludzi nie brak w całej Polsce. Nie łatwo się więc przebić bez talentu i szczęścia.

Oliwier Szot z Nowosielca jest finalistą Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej kategorii II (12-14 lat). Uczestnicy Festiwalu przygotowali dwa utwory tylko i wyłącznie z repertuaru polskiego artysty/zespołu. Gala finałowa odbędzie się w Warszawie 22 marca br.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =