Helios zaprasza na seanse z cyklu „Disney Junior w Kinie”!

Image

Podczas najbliższego weekendu (29 lutego i 1 marca), w kinach Helios, odbędzie się szósta edycja rodzinnych pokazów „Disney Junior w Kinie”! Na najmłodszych widzów czekać będą wspaniałe wrażenia filmowe, moc pozytywnych konkursów, a także bajkowa zabawa z gwiazdami animacji.

„Disney Junior w kinie” to seria uwielbianych przez dzieci pokazów gwarantujących bezpieczną rozrywkę połączoną z kreatywną edukacją w świetnej atmosferze. Najnowsza edycja skupi się wokół trzech serialowych hitów:„Myszka Miki: Zamieszani w przygody”,„T.O.T.S – Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków” oraz „Bingo i Rolly w akcji”. Myszka Miki, jako interaktywny prowadzący ponownie zaprosi najmłodszych do zabawy z ulubionymi bohaterami. Vampirina umili czas wspólnymi grami, a serialowe piosenki (między innymi z „Lwiej Straży”) będą miłym akompaniamentem tańców!Każdy pokaz zostanie wzbogacony także konkursami z nagrodami.

Już podczas najbliższego weekendu wszyscy widzowie będą mogli dołączyć do bohaterów Disney Junior i przeżyć wspólnie kolejne niezapomniane przygody! Fantastyczną zabawę dopełni możliwość wygrania rodzinnego wyjazdu do Disneyland® Paris. Pakiet stanowiący nagrodę obejmuje dwa noclegi w trzygwiazdkowym tematycznym Hotelu Disneya® dla maksymalnie 4 osób oraz bilety wstępu do dwóch Parków Disneya® i kupony na posiłki w trakcie całego pobytu.

Sieć kin Helios zaprasza na pełne emocji pokazy w dniach 29 lutego i 1 marca. „Disney Junior w Kinie” to niepowtarzalne wrażenia dla całej rodziny, organizowane wyłącznie w kinach Helios! Szczegóły dostępne są pod adresem: www.helios.pl/djwk6, do zobaczenia podczas najbliższego weekendu w kinach w całej Polsce!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 49 kinami mającymi łącznie 277 ekranów i niemal 53 tysiące miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =