Piłka nożna: wszystko zacznie się o symbolicznej godz. 19:38

Image

Już tylko kilka dni dzieli nas od pierwszego meczu Stali Stalowa Wola w rundzie wiosennej. Spotkanie z Bytovią Bytów zostanie rozegrane na stadionie przy ul. Hutniczej.

- Zaczynamy życie tego obiektu od 29 lutego, od meczu ligowego z Bytovią Bytów. O 19:38, o symbolicznej godzinie, rozpoczynamy pierwszy mecz dla naszej drużyny, dla wszystkich kibiców, sympatyków Stali Stalowa Wola. To początek całego programu życia tego obiektu- mówi Lucjusz Nadbereżny.

Jak podkreśla włodarz miasta zostały ustalone nowe zasady korzystania ze stadionu. Kontrola bezpieczeństwa na tym obiekcie ma zapewnić wszystkim uczestnikom wydarzeń sportowych komfort korzystania z infrastruktury sportowej.

- Prosimy by przybyć na ten pierwszy mecz jak najwcześniej, aby nie było kolejek. Od godz. 17:30 zapraszamy już tutaj do wypełniania trybun. Z naszej strony zapewniamy, że będą różne atrakcje, konkursy, pokazy. Będzie można wygrać ciekawe rzeczy związane z klubem piłkarskim i nie tylko- zachęca kibiców Lucjusz Nadbereżny.

Prezydent miasta ma nadzieję, że pierwszy mecz naszej drużyny zakończy się zwycięstwem. Tuż po meczu zaplanowano pokaz fajerwerków.

Jak podkreśla dyrektor PCPN Mateusz Nowak jest bardzo duże zainteresowanie zakupem karnetów. W pierwszym dniu sprzedaży „poszło” 200 karnetów.

Lucjusz Nadbereżny ma nadzieję, że mieszkańcy będą interesować się wydarzeniami, które będą organizowane na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej.

- Już w tej chwili możemy zakomunikować, że końcem marca, początkiem kwietnia w Stalowej Woli odbędą się pierwsze zgrupowania międzynarodowe. U16 tutaj będzie odbywało swoje spotkania, turnieje młodzieżowe. Kadra młodzieżowa Wenezueli, Islandii oraz Polski będzie rozgrywać u nas swoje mecze- podkreśla Lucjusz Nadbereżny.

Jeszcze przed rozegraniem pierwszego spotkania media mają zostać zaproszone do zobaczenia z bliska PCPN-u.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.