Matura próbna z Chemii w Rzeszowie- Sprawdź czy jesteś dobrze przygotowany

Image

To już druga taka edycja. Pierwsza miała miejsce w zeszłym roku i skorzystało z niej bardzo wielu przyszłych maturzystów. To matura… przed maturą, czyli próba przed tą prawdziwą, szansa na sprawdzenie swoich umiejętności i weryfikację braków, które szybko i na czas da się jeszcze poprawić. W grę wchodzi całe życie i dobre przygotowanie się do wymarzonych studiów. O co chodzi?

7 marca br. (sobota) w godz. 11:00 – 15:00 na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej w Rzeszowie zostanie przeprowadzona II próbna matura z chemii, przygotowana przez rzeszowską Szkołę Chemii Molecool.

Zapraszamy do udziału uczniów klas drugich i trzecich podkarpackich szkół średnich.

W celu przystąpienia do próbnej matury, należy dokonać rejestracji na stronie Szkoły Molecool http://molecool.pl, najpóźniej do 29 lutego br.

Udział jest bezpłatny, a wyniki poznaje wyłącznie zainteresowany uczeń !!!

W 2019 roku do próbnej matury przystąpiło ok. 160 uczniów, a wszystko odbyło się zgodnie z procedurą maturalną: czas (180 min.), zalakowane arkusze pytań, samodzielność pracy i oczywiście zakodowane nazwiska (każdy uczeń podczas rejestracji otrzymywał kod).

Zgromadzonych licznie uczniów (być może przyszłych studentów Wydziału Chemicznego) powitała (w imieniu Władz Wydziału) dr inż. Dorota Głowacz-Czerwonka – Prodziekan ds. Ogólnych. Przy okazji można było zwiedzić uczelnię i poczuć studencką atmosferę. W tym roku będzie na pewno równie pozytywnie. Zapisz się, przyjdź, sprawdź się i pędź przez życie według własnych marzeń.

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =