Obiektywem malowane

Image

To już kolejne takie odkrywanie własnych dusz, emocji i artystycznych wizji świata, wymalowanych dzięki aparatowi fotograficznemu.

Uczniowie rozwadowskiego Ekonomika dzielą się z nami swoją twórczością już po raz piąty, lecz na pewno nie ostatni. Efekty ich wypraw, podróży, pracy w studio fotograficznym można teraz oglądać w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.

Podczas wernisażu wystawy, który miał miejsce w piątek 7 lutego 2020 roku zgromadzonych przywitał dyrektor SDK Józef Sroka. Podziękował wszystkim za przybycie i pogratulował sukcesów i wystawy uczniom, słuchaczom i nauczycielom, dzięki którym pasja przekazywana jest kolejnym pokoleniom. Na wystawie znalazło się 40 prac 23 autorów.

- Dzięki takim wydarzeniom jakie ma miejsce dzisiaj, dzięki takim wystawom, wernisażom absolwenci i uczniowie mają możliwość zaprezentowania swoich prac szerszej publiczności. Tak jak to miało miejsce do tej pory, nie zamykamy się w jednym temacie fotograficznym. Każdy dziś mógł pokazać taką tematykę fotograficzną, która w duszy mu najbardziej gra, którą najbardziej polubił. Nie było łatwo wybrać 2 zdjęcia na wystawę spośród tych wszystkich, które zrobiło się przez ten czas w szkole, czy poza szkoła, bo nie są to tylko prace stworzone tylko podczas naszych zajęć, czy plenerów fotograficznych, chociaż również takie są, z czego się bardzo cieszę. Możecie państwo oglądać różnorakie portrety, krajobrazy, fantastyczne grafiki, które powstały w wyniku łączenia fotografii i montażu fotograficznego- mówiła podczas otwarcia wystawy Karolina Gołos, nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSP nr 3.

I jak zapewniła, tworzenie wystawy przyniosło wiele frajdy i satysfakcji twórcom, dla których wielka przygoda z fotografią tak naprawdę dopiero się zaczyna.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =