Studniówkowy bal uczniów Ekonomika

Image

Do matury już niedaleko, ale zanim uczniowie zasiądą do egzaminów dojrzałości, muszą godnie pożegnać się ze szkołą i wziąć udział w najpiękniejszym balu swojego życia.

Taki bal zorganizowano w sobotę 1 lutego 2020 roku w Dworze Olimp. Maturzyści z Zespołu Szkół Nr 3 w Stalowej Woli ubrani we wspaniałe stroje: szykowne suknie i eleganckie garnitury, już za 94 dni będą musieli spojrzeć w świat dorosłości, trudnych decyzji, ale przede wszystkim pożegnać się z beztroskim czasem szkolnym. Studia, praca, zakładanie rodziny, poważne wybory, które odbiją się echem na przyszłość… To wszystko nie jest łatwe, ale przecież kiedyś trzeba dorosnąć. Ten pierwszy, najpiękniejszy bal, który przeżyć mogą jedynie maturzyści, jest wrotami do dorosłości.

Ale tej nocy nie ma miejsca na zadumę, na żegnanie się ze szkołą, jest radość, muzyka, taniec. Tych cudownych chwil nikt im już nie zabierze, a wprost przeciwnie, będą one towarzyszyć uczniom przez całe życie i wywoływać uśmiech na twarzy i tęsknotę za chwilami spędzonymi właśnie w Ekonomiku, w szkole, która wprowadziła ich w dorosłość.

Tej nocy znalazł się czas na podziękowanie rodzicom i nauczycielom za to, że zawsze byli, że przeprowadzili ich przez zawiłe drogi życia, od dzieciństwa do dojrzałości.

A że bawić się trzeba mówi już powiedzenie: Takie matury wyniki poznacie, jakie szaleństwa studniówki doznacie!

Materiał video

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =