SANBank sponsorem głównym KKS „Victoria”

Image

Nadsański Bank Spółdzielczy będzie kontynuował rozpoczętą w 2013 roku współpracę z lekkoatletycznym klubem sportowym „Victoria”.

Nowa umowa zawarta z klubem daje szansę wychowankom KKS „Victoria” na osiąganie dalszych sukcesów i utrzymanie wysokiej pozycji w polskiej lekkoatletyce. Jednocześnie umożliwi finansowanie stypendiów sportowych czy wyjazdów na obozy. Dzięki wsparciu możliwe będzie również nabycie sprzętu sportowego i zakup nagród wręczanych podczas imprez sportowych, robienie licencji zawodowych czy rehabilitacji zawodników.

- Nadsański Bank Spółdzielczy to nie tylko instytucja finansowa, która zajmuje się rozliczeniami pieniężnymi klientów, kredytowaniem czy przyjmowaniem depozytów. W misji naszego banku jest pomoc, wspieranie lokalnych, różnych przedsięwzięć gospodarczych, społecznych, w tym głównie z dziedziny kultury, sportu czy nauki. Zarząd Nadsańskiego Banku Spółdzielczego po raz kolejny zdecydował się wspierać finansowo Katolicki Klub Sportowy „Victoria” ponieważ uważamy, że klub ten dzięki charyzmie trenerów, dobrej organizacji zarządu osiąga tak wspaniałe wyniki, motywuje młodzież do szerzenia kultury sportu w naszym regionie. Serdecznie gratulujemy osiąganych wyników, będziemy dalej finansowo wspierać klub- mówi Magdalena Więckowicz, Prezes Zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego.

Nadsański Bank Spółdzielczy po raz ósmy z rzędu zdecydował się na zawarcie umowy z Katolickim Klubem Sportowym „Victoria”, dzięki czemu klub nadal będzie miał zapewnione solidne wsparcie finansowe, a Bank podtrzyma tytuł sponsora głównego.

- Podpisując umowę z SANBank-iem mamy możliwość wyjazdów na zagraniczne zawody, na pokrycie kosztów działalności, na wyjazd na Parafiadę, na wszystko to, co związane jest z naszą działalnością. Dzięki wsparciu możemy uczestniczyć w większej liczbie zawodów i realizować założenia naszego klubu pod względem sportowym i nie tylko. Przypomnę, że oprócz tego organizujemy około 28 imprez w Lekkiej Atletyce i w szachach, jak również biegi dla społeczeństwa (11 listopada i 3 maja)- mówi Stanisław Anioł, Prezes Zarząd KKS Victoria.

Logotyp SANBanku będzie eksponowany na koszulkach zawodników oraz będzie widoczny na wszystkich imprezach sportowych organizowanych przez KKS „Victoria”.

Materiał video

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona