Kulinarnie ze Stalowym Miastem

Image

Nieodłącznym elementem życia każdego człowieka jest spożywanie posiłków. Je każdy, przyrządzić coś na ząb potrafi prawie każdy, choć niewielu jest mistrzami w kuchni. Najlepiej gotuje mama i babcia. Wiadomo.

Nie raz pisaliście do nas, że przydałoby się wprowadzić na Stalowym Mieście dział kulinarny. Pomysł wydał nam się ciekawy. Długo dojrzewaliśmy do tej decyzji, ale jesteśmy gotowi podjąć kolejne wyzwanie. Wkrótce dział kulinarny pojawi się na naszej stronie. Mamy nadzieję, że nie będziemy tworzyć go sami. Przyznajcie się, macie w szufladach własne notesy z przepisami i chętnie podzielicie się nimi z innymi. My też zbieramy od znajomych ich pomysły na smakowitości kuchenne.

I od razu mówimy, nie będziemy gotować tylko fit, nie będziemy ulegać modom (no może trochę, ale nie aż tak), nie będziemy też zwracać uwagi na kalorie (ale bez przesady), nie zawsze będzie tłusto, nie zawsze będzie chudo, ale zawsze będzie pysznie. Coś ugotujemy, coś upieczemy, coś wymieszamy i zaeksperymentujemy. W naszej kuchni będą fruwać warzywa, owoce, różnego rodzaju mięso. Będzie mąka, będą drożdże, będą zioła i dodatki. Będzie wszystko to, co da się zjeść, pokroić, posolić i popieprzyć. A wszystko to razem stanowić będzie pyszne danie. Gotowanie może być ciekawe, kolorowe, pachnące (z tym będzie problem, nasze telefony, aparaty cyfrowe, kamery nijak nie chcą rejestrować smaku i zapachu), ale zawsze będzie to coś, co będziecie mogli powielić w Waszych kuchniach. Wierzymy w Wasze zdolności.

Zaczniemy od razu z rozmachem. Na początek może pizza? Coś co każdy uwielbia i da radę zrobić sam. Pomożemy! Pokażemy jak się to robi.

Piszcie w komentarzach jaki przepis chcielibyście zobaczyć? O czym przeczytać? Jakie macie uwagi? Może jakiś pomysł na nazwę naszego działu?

Do zobaczenia wkrótce

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.