Turniej siatkówki w Cmolasie

Image

25.01.2020 w Cmolasie odbył się pierwszy turniej piłki siatkowej dziewcząt o puchar Wójta Gminy Cmolas. W zawodach wzięło udział 9 zespołów, a kolejność końcowa przedstawia się następująco:

1. Kadra "Podkarpacie 2005"

2. Stal SMS Mielec

3. MOSiR Karpaty Krosno

4. Vega MOSiR Stalowa Wola

5. MKS Skałka Annopol

6. UKS 15 Przemyśl

7. KS Wisłoka Dębica

8. KPS Nowa Dęba

9. UKS Zaleszany

Podczas podniosłej ceremonii zakończenia wójt Eugeniusz Galek wręczył nagrody, a zawodniczki kadry "Podkarpacia 2005" zaprezentowały zdolności artystyczne - odśpiewały piosenkę ludową "Hej z góry".

Zespół ze Stalowej Woli wystąpił w składzie: Julia Pasek (kapitan), Julita Dziura, Oliwia Jarosz, Marta Wróbel, Maja Czarnecka, Wiktoria Kowalik, Wiktoria Kruczek, Karolina Cygan. Maja Czarnecka i Wiktoria Kruczek zostały wyróżnione za dobrą postawę w grze.

Turniej został zorganizowany w trakcie zgrupowania reprezentacji wojewódzkiej w dniach 22-26.01.2020. Z dobrej strony zaprezentowała się Julia Budziło (Vega MOSiR), która zadebiutowała w kadrze. Siatkarki Vegi od środy do piątku trenowały wspólnie z reprezentacją, a po ciężkiej pracy dziewczyny regenerowały i relaksowały się na basenie. Mecze rozegrane w sobotę i niedzielę miały zarówno charakter selekcyjny do reprezentacji wojewódzkiej, jak i służyły przygotowaniu zespołów do rundy finałowej podkarpackiej ligi młodziczek i kadetek. Trenerami Vegi MOSiR i Kadry Podkarpacia są: Mirosław Sroka i Jakub Patkiewicz. Wszystkie dziewczęta zainteresowane siatkówką i podobnymi przygodami zapraszamy na zajęcia!!!

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.