Konkurs. Do wygrania 6 podwójnych biletów do Kina Helios - ROZSTRZYGNIĘTY

Image

Obiecaliśmy, że szybko wrócimy? Oto jesteśmy. Znów wraz z Kinem Helios organizujemy dla Was konkurs. Jak zwykle do wygrania 6 podwójnych zaproszeń na dowolny seans. Brzmi świetnie? Owszem!

Pytanie konkursowe: Jaki film z 2019 roku powinien dostać Oskara? Uzasadnij.

Na odpowiedzi czekamy do 2 lutego 2020 roku do godziny 18:00. Piszcie maile na: konkursy@stalowemiasto.pl. Prosimy o podanie imienia i nazwiska, a także numeru telefonu (czasem ułatwia to kontakt z Wami, gdy mail się wraca). O wygranej i sposobie odbioru nagrody powiadomimy mailowo.

Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane na zasadach określonych w rozporządzeniu 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego RODO) wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzców, ogłoszenia wyników i wydania nagród. Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest stalowemiasto.pl. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się, w przypadku wygrania nagrody, na opublikowanie imienia i pierwszej i ostatniej litery nazwiska.

Edycja

Konkurs rozstrzygnięty, a zwycięzcy powiadomieni mailowo. Zauważyliśmy, że większość z Was wybrała Jokera. Kolejne konkursy wkrótce. Walentynkowy już na naszym instagramie, wchodźcie, bierzcie udział, wygrywajcie!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =