Przemysław SMILE Gorgoń vs Malkhaz Sujaschvili

Image

15 lutego w Stalowej Woli w hali MOSiR będzie mieć miejsce gala bokserska Stalowa Wola Boxing Show I Memoriał Lucjana Treli (który zmarł 12 lutego 2019 roku).

W walce wieczoru, zakontraktowanej na 8 starć, Przemysław Smile Gorgoń (9-6-1 5 ko) spotka się z byłym pretendentem do pasa WBO Europe, niebezpiecznym zawodnikiem z Gruzji Malkhazem Sujashvili (10-10-0 8 ko).

Przed walką wieczoru wystąpi młody, utalentowany Krzysztof Twardowski (7-2- 5 KO), który spotka się z czarnoskórym Hamza Wandera, urodzonym w Ugandzie (19-16-3 14 ko) . Jest to były pretendent do światowej federacji pasów IBF Europe i WBF.

Podczas tego wieczoru spotkają się także Michał Bańbuła (13-31-4 ) Chorten Boxing Production vs Michał Bołoz (2-2-0 2ko) oraz debiutant Krzysztof Włodarczyk, debiut Chorten Boxing Production vs Andrzej Szkuta (0-1-0).

W pierwszym pojedynku boksu zawodowego zobaczymy młodego prospekta z Białegostoku Krzysztofa Warekso Chorten Boxing Production, byłego mistrza województwa 2019. W pojedynkach boksu olimpijskiego wystąpią zawodnicy z klubów z Lublina Adam Kulig , zwycięzca Pucharu Polski 2019 i Karol Zieliński , medalista MP seniorów 2019 ze Stali Rzeszów oraz mistrz Polski młodzików Tobiasz Zarzeczny, Stal Stalowa Wola Boxing Team. Powalczą oni z zawodnikami z Litwy i Ukrainy.

[p] Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.