Ferie zimowe z kultowymi robotami w VIVO!

Image

Tegoroczne ferie w Stalowej Woli zapowiadają się spektakularnie! Miasto odwiedzą wyjątkowi goście – Megatron, Bumblebee, R2D2, Atom, Terminator T600 i wielu innych bohaterów filmów gatunku science fiction. Kultowe postaci będzie można spotkać w jednym miejscu – w VIVO! Stalowa Wola, gdzie już 13 stycznia pojawi się wystawa gigantycznych robotów. Ekspozycja będzie funkcjonowała przez cały czas trwania szkolnej przerwy zimowej.

W stalowowolskim centrum handlowym zadbano o to, aby zbliżające się ferie odwiedzający zapamiętali na długo. Na miejscu pojawi się dwunastu gigantów ze stali, których obecność z pewnością umili czas każdemu, bez względu na wiek.

Repliki Megatron, Bumblebee, R2D2, Atom, Terminator T600 oraz ośmiu innych robotów już w najbliższy poniedziałek wypełnią główny pasaż VIVO! Stalowa Wola i pozostaną tu do 26 stycznia.

- Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego obiektu, gdzie niebawem pojawi się kilkanaście replik robotów z najsłynniejszych filmowych produkcji. Wystawa czynna będzie przez dwa tygodnie po to, aby pomimo zimowych wyjazdów i wcześniejszych planów, wszyscy mieli możliwość jej odwiedzenia. Mamy gorącą nadzieję, że przygotowaną przez nas wystawą trafimy nie tylko do dzieci i ich rodziców, ale również fanów fantasy – mówi Wojciech Krzyżak, dyrektor VIVO! Stalowa Wola.

Udział w wystawie będzie doskonałą okazją do spotkania „oko w oko” z ulubieńcami z dużego ekranu i wykonania pamiątkowych zdjęć. Natomiast dla nieco starszych to możliwość odbycia sentymentalnej podróży do dziecięcych lat, kiedy to kultowi bohaterowie święcili swoje pierwsze triumfy.

Wystawa będzie dostępna na pasażu głównym VIVO! Stalowa Wola w dniach 13-26 stycznia, w godzinach otwarcia obiektu.

Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

Materiał video

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.