EMS Dream Body - zaskakująco ekspresowe efekty

Image

Chcesz szybkich efektów bez męczących treningów, długotrwałego przebywania na siłowni? Ta propozycja jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Efekt „wow” jest w zasięgu ręki, już w Stalowej Woli. Przyjdź, sprawdź, przekonaj się!

W Stalowej Woli mieści się pierwsze studio treningów personalnych z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej (EMS). Jest to butikowe studio według formatu Dream Body Studio. W całej Polsce jest już kilkadziesiąt takich miejsc. Co to jest butikowe studio? To niewielkie, niemal kameralne miejsce dla osób ceniących sobie indywidualne podejście do treningu i swojej osoby. Praca odbywa się z jednym klientem, co pozwala na wytworzenie szczególnej atmosfery. Dzięki temu możliwe jest ustalenie ćwiczeń dla konkretnej osoby, traktowanie wyjątkowe, dzięki któremu można uzyskać najlepsze z możliwych efektów. I o to właśnie chodzi, by bez marnowania czasu dostać to, czego się oczekuje. Przy takim podejściu każdy klient jest najważniejszy.

Pani Karolino, proszę wytłumaczyć naszym Czytelnikom czym są treningi EMS ?

EMS (Electrical Muscle Stimulation), czyli treningi z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej. Dzięki niej sam trening trwa jedynie 20 minut. Elektrody, które są wbudowane w specjalnie skonstruowany strój, przewodzą impulsy elektryczne, które spinają nasze mięśnie ok. 150 razy więcej niż podczas zwykłych ćwiczeń. W ciągu tych 20 minut wykonujemy taką samą pracę jak podczas 2- 3 godzinnych zajęć siłowych. Spalamy ok 500 do 1200 kalorii.

To brzmi na coś bardzo skomplikowanego. Czy też takie jest?

Nie, wbrew pozorom wszystkie ćwiczenia są bardzo proste . Dobieramy je pod klienta tak, by mógł je bez problemu wykonać.

A jak wygląda taki trening?

Każdy klient ma swój czas i termin. Tak naprawdę nie potrzebuje niczego. Wszystko zapewniamy na miejscu, od bielizny treningowej, po wodę, ręczniki itp. Trening odbywa się w intymnej atmosferze, tylko klient i trener. Słuchamy naszych klientów, jakie mają oczekiwania, czego chcieliby się pozbyć, co usprawnić, jakie mają problemy zdrowotne. Następnie przechodzimy do treningu, który jak już wspomniałam, trwa zaledwie 20 minut. Po treningu każdy ma 5 minut masażu EMS. Bardzo pomaga to zrelaksować się naszym podopiecznym po wysiłku. Trening EMS jest to usługa premium. Dbamy o to, by każdy mógł się poczuć u nas dobrze.

Jakie korzyści przynosi trening w Dream Body Studio?

Treningi z wykorzystaniem EMS dają trzy razy szybsze efekty. Możemy zgubić zbędne kilogramy, wyrzeźbić sylwetkę, poprawić kondycję, zredukować cellulit, poprawić wygląd skóry, a także zlikwidować bóle kręgosłupa. Jest to trening bez ryzyka kontuzji. To także duża oszczędność czasu. Często jest też tak, że rodzice nie mają co zrobić ze swoją pociechą. Na nasz trening można przyjść z dzieckiem.

Gdzie znajduje się studio? I jak można się umówić?

Dream Body EMS mieści się w Stalowej Woli przy ul. Okulickiego 1C (wejście w tunelu). Zapisy prowadzimy pod numerem telefonu: 513 900 347

Serdecznie zapraszam.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona