Studniówka w LO KEN, czyli tradycji niech stanie się zadość

Image

Do tegorocznej matury pozostało jeszcze 16 tygodni, ale zanim młodzież ze „Staszica” podejdzie do egzaminu dojrzałości, w sobotni wieczór bawi się na studniówce.

Wzorem minionych lat, w ostatni weekend przed feriami, w murach LO KEN, odbyła się studniówka. To już ostatnia placówka edukacyjna w mieście, która urządza bal dla maturzystów we własnej szkole. Przygotowania do tej wyjątkowej nocy trwały długie tygodnie, ich zwieńczeniem była szalona zabawa.

- Tradycja balu studniówkowego sięga wieku XVIII. W naszej szkole tradycją jest, że odbywa się on właśnie tutaj, w murach szkolnych. (…) Życzę wam żebyście od dzisiaj wzrastali do zdobywania najważniejszych waszych celów. Niech pierwszym celem będzie wspaniały polonez i zabawa przez całą noc- mówił rozpoczynając studniówkę Mariusz Potasz, dyrektor LO KEN.

Ta wyjątkowa noc zapadnie na długie lata w sercach tych młodych ludzi, którzy polonezem rozpoczęli wspaniałą zabawę. Jak zwykle na widowni podziwiali ich rodzice, dziadkowie i bliscy. Przed nimi nauka i dorosłe życie…

Materiał video

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.