Ferie w Stalowej Woli

Image

Od 13 do 26 stycznia uczniowie ze Stalowej Woli będą mieć przerwę od nauki. W tym roku województwa: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie i śląskie zaczynają zimowe ferie jako pierwsi. Kończyć będą je natomiast uczniowie z województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego, zachodniopomorskiego.

Zimowa Laba z SDK

W murach Spółdzielczego Domu Kultury codziennie w godz. od 10:00 do 13:00 na dzieci ze Stalowej Woli będą czekały różne, ciekawe atrakcje. W tegorocznym programie Zimowej Laby znalazły się różne zajęcia tematyczne, w tym m.in.: dzień z policją, strażą pożarną, teatrem „Nemo”, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego czy lokalnymi dziennikarzami. Zaplanowano także zabawy z harcerzami, wyjście do kina, spotkanie z żołnierzami. Na koniec ferii SDK przygotuje bal maskowy. Więcej na ten temat przeczytasz http://www.sdk.stalowawola.pl/" TARGET="_blank">Tutaj.

Ferie z Biblioteką

Miejska Biblioteka Publiczna organizuje ferie dla dzieci w 3 swoich placówkach. Wolne miejsca są jeszcze w: Filii nr 1 (ul. Staszica 14, tel. 15 842 05 62) i [b]Filii nr 2 (ul. Siedlanowskiego 3A, tel. 15 842 51 60). Zajęcia w bibliotece odbywać się będą we wtorki, środy i czwartki w godz. 11:00 do 13:00. Są one przewidziane dla dzieci od 6 do 11 roku życia. W programie zajęć znalazły się m.in.: zabawy zespołowe, zajęcia plastyczne, gry planszowe (kalambury, twister) i inne. Więcej na ten temat przeczytasz https://bibli(...)ece-2020" TARGET="_blank">Tutaj.

Ferie zimowe organizowane są także przy niektórych parafiach. Warto pytać czy są jeszcze dostępne miejsca. W Stalowej Woli nie brakuje także płatnych półkolonii m.in. organizuje je MOSiR.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =