Spotkanie opłatkowe w SAN-ie

Image

W sobotę w Parafialnym Klubie Sportowym SAN zorganizowano spotkanie opłatkowe. Impreza była okazją do podsumowania sezonu sportowego, rozmowy o planach na przyszłość.

- Nasz klub powstał w październiku 2010 roku i już w grudniu mieliśmy pierwsze spotkanie. Wtedy było ono skromniejsze niż teraz, w pomieszczeniach gdzie harcerze mają swoje miejsce, ale było bardzo miło i przyjemnie. Co roku spotykamy się żeby utrwalić tę tradycję, żebyśmy mogli wspólnie spotkać się z zawodnikami, trenerami, ze sponsorami, przyjaciółmi naszego klubu. Podstawową sekcją klubu jest piłka nożna. Mamy drużynę trampkarzy i juniorów. Poza tym mamy jeszcze aerobik dla pań i dziewcząt. Cieszy się on dużym powodzeniem- mówi Edward Błażejewski, wiceprezes klubu.

- Moja przygoda z PKS SAN zaczęła się w 2016 roku. Skończyłem swoją przygodę z piłką w Stalowej Woli. Poszedłem na studia i po roku odezwali się działacze stąd czy nie byłbym chętny im pomóc. Z racji tego, że lubię grać w piłkę, zgodziłem się- wspomina Adrian Bucior, bramkarz i wicekapitan drużyny.

Parafialny Klub Sportowy SAN w 2020 roku będzie obchodził okrągły, 10-ty jubileusz. Z tej okazji zaplanowano szereg różnych imprez i uroczystości, których kumulacja ma nastąpić w skachatkazino październiku w rocznicę założenia klubu.

Klub dysponuje obiektem socjalno- szatniowym na Stadionie PKS „SAN” w Stalowej Woli. W planach na przyszłość jest trybuna na 400 miejsc oraz budowa wielofunkcyjnego boiska.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =