Helios- KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

Image

Ogłaszamy wielki konkurs. Do wygrania podwójne wejściówki na dowolny seans w kinie Helios. Kto nie był dawno w kinie i chce zdobyć bilety?

To kolejny konkurs przygotowany dla Czytelników StalowegoMiasta. Do wygrania aż 6 podwójnych biletów do kina na dowolny film 2d lub 3d. Możesz wygrać i iść na seans zabierając ze sobą kogo tylko zechcesz: może mamę, a może tatę, a może brata, siostrę, córkę, syna, koleżankę, kolegę, chłopaka, dziewczynę, żonę lub męża. Decydują zwycięzcy. Do wygrania podwójne wejściówki.

A oto pytanie konkursowe: Na święta Helios przygotował wiele nowości. Jaki film wybierzesz, jeśli wygrasz?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 15 grudnia 2019 roku. Piszcie: konkursy@stalowemiasto.pl. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. O wygranej i sposobie odbioru nagrody powiadomimy mailowo.

Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane na zasadach określonych w rozporządzeniu 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego RODO) wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzców, ogłoszenia wyników i wydania nagród. Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest stalowemiasto.pl. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się, w przypadku wygrania nagrody, na opublikowanie imienia i pierwszej i ostatniej litery nazwiska.

Dziękujemy za udział w konkursie. Dostaliśmy mnóstwo e-maili. Ci, którym nie udało się tym razem wygrać, wkrótce będą mogli spróbować sił w kolejnych konkursach. Obiecujemy, że będą kolejne bilety na seanse w KINIE HELIOS!

ZWYCIĘZCY

1. Renata O...t
2. Tomasz G...i
3. Małgorzata H...a
4. Aneta S...z
5. Anna Z...z
6. Dominik S...k

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.