Świąteczny tydzień w kinach Helios!

Image

Rozpiętość repertuaru? Jak zwykle będzie imponująca: od familijnej animacji, przez lekką komedię, po kryminał dla dorosłego widza. Siedem dni, siedem tytułów, które odpowiednio rozłożone w czasie, pozwolą poczuć się niemal jak na prawdziwym maratonie. A w tle Święto Kina, kuszące niskimi cenami biletów i powrotem na duży ekran hitów ostatnich tygodni... Najbliższe dni w kinach Helios to gratka dla każdego kinomana!

Świąteczne, pełne bieli tytuły takie jak „Śnieżna Paczka” czy „Kraina Lodu 2” to tylko niektóre z propozycji nadchodzącego tygodnia skierowane do najmłodszych widzów. W pierwszej produkcji główny bohater, lisek Swifty, wspierany przez tytułową paczkę przyjaciół, postara się zawalczyć z polarnym złoczyńcą. „Kraina Lodu 2” przyniesie natomiast odpowiedź na pytanie o genezę magicznej mocy Elsy. W wygodnych fotelach kin Helios z pewnością zasiądą również nieco starsi kinomani, lubujący się na przykład w kryminałach. Do gustu przypadnie im niebanalny tytuł „Na noże”. Miłośnicy dobrej komedii najprawdopodobniej skuszą się na obraz „Jak poślubić milionera?”, a „Proceder”, czyli prawdziwa historia Tomasza Chady, zachwyci muzycznie i wzruszy emocjonalnie każdego widza.

Z okazji Święta Kina w najbliższą niedzielę na ekrany kin powrócą ponadto dwa świetne tytuły – „(Nie)znajomi” oraz „Joker”, dając szansę nadgonienia zaległości wszystkim tym, którzy przegapili je nieco wcześniej lub po prostu nie znaleźli czasu na wcześniejszą wizytę w kinie. Bilety na wszystkie niedzielne seanse zakupimy za jedyne 12 złotych! W zeszłym roku do kin ruszyło tego dnia blisko 560 tysięcy osób. W roku 2019 najprawdopodobniej padnie kolejny rekord, dowodząc słuszności tezy, że dobry seans filmowy to niezwykle wartościowa forma spędzania wolnego czasu.

Po szczegóły dotyczące aktualnego repertuaru, a także bilety na wszystkie seanse zapraszamy na stronę: www.helios.pl oraz do kinowych kas. Listę multipleksów biorących udział w Święcie Kina sprawdzić można natomiast pod adresem www.swietokina.com.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.