Bezpłatne lodowisko gratką dla mieszkańców

Image

Suwałki, Łomża, Włocławek, Kalisz, Bełchatów, Kłodzko, Racibórz, Żywiec, Przemyśl i Stalowa Wola. Mieszkańcy tych miast w tym roku cieszą się bezpłatna jazdą na lodowiskach. Prezent taki ufundował jeden z banków.

Od kilku lat mieszkańcy Stalowej Woli korzystają z lodowiska organizowanego sezonowo przy Miejskim Domu Kultury. Za godzinną zabawę trzeba było płacić. W tym roku jeden z banków organizuje sobie promocję. Za reklamę, bannery rozwieszone wokół tafli daje kilku miastom zimowy podarunek. Pomysł całkiem fajny, zważywszy na to, że samorządy nic to nie kosztuje, a przecież sprawia mnóstwo radości dzieciom i dorosłym.

- Cieszymy się, że bank zaproponował w swojej ofercie bezpłatne udostępnienie lodowiska dla mieszkańców. To zawsze jest też forma pokazania, że miasto potrafi pozyskiwać partnerów biznesowych do świadczenia takich usług. Nie ma co ukrywać, że dzięki temu zaoszczędzimy środki w budżecie miasta na wynajęcie takiego lodowiska przez miasto- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Lodowisko już jest „montowane” przed MDK-iem. Ślizgać będzie się można codziennie w godzinach od 8:00 do 20:00 przy dźwiękach muzyki, korzystając z „miśków” do nauki jazdy. Na pewno chętnych nie zabraknie. Są też łyżwy, które można wypożyczyć za 6 zł (za 1 zł, jeśli jest się klientem banku) i napić się kawy.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.