Automatyczne zegarki wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem. Udowadnia to marka Orient

Image

Żyjemy w czasach ogromnej popularności mechanizmów kwarcowych w zegarkach naręcznych. To właśnie tego typu produkty całkowicie zdominowały aktualny rynek czasomierzy. Czy to oznacza, że nie znajdziemy na nim dobrej jakości zegarka automatycznego w atrakcyjnej cenie? Marka Orient umożliwia nam zakup różnorodnych dodatków, które nie są napędzane za pomocą akumulatora. Poznaj kilka najpopularniejszych modeli wyprodukowanych przez japońskie przedsiębiorstwo.

Krótka wizytówka marki. Zobacz, za co cały świat pokochał japońskie zegarki Orient

Mimo, iż marka Orient została założona w 1950 roku, początki firmy sięgają początku XX wieku. Wówczas Shogoro Yoshida otworzył własną hurtownię zegarków. Warto nadmienić, że odniosła ona gigantyczny sukces. Importowane czasomierze kieszonkowe trafiły w gust Japończyków. Tak samo, jak automatyczne modele naręcznej biżuterii, które zostały zaprezentowane na przełomie lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Wtedy fani sztuki zegarmistrzowskiej doceniali kompaktowe rozmiary tarczy, niezawodność mechanizmu oraz niezwykle atrakcyjne ceny. Wszystkie te cechy udało zachować się do dnia dzisiejszego. Orient to bardzo ceniona marka, a wiele użytkowników tego typu dodatków twierdzi, że Japończycy są bezkonkurencyjni w produkcji automatycznych czasomierzy. Można nawet usłyszeć zdania, że zegarki Orient posiadają niepowtarzalną duszę.

Na biznesowe spotkanie oraz do baru z przyjaciółmi. Poznaj szerokie spektrum zegarków Orient

Sklep Bovem posiada rozbudowany asortyment na zegarki Orient. Wśród oferty tego jubilera na szczególną uwagę zasługuje innowacyjny model New Multi Year Calendar. Tego typu czasomierz automatyczny to słownikowa definicja połączenia klasyki z nowoczesnością. Wzrok przykuwa nie tylko bransoleta i koperta, ale przede wszystkim tarcza zegarka. Znajduje się na niej wieczny kalendarz oraz datownik, a klamrą dla zalet takiego dodatku jest wodoszczelność na poziomie 5 ATM. Identyczną może pochwalić się zegarek Orient Sporty Automatic. Dedykowany jest dla aktywnych kobiet i mężczyzn, poszukujących akcesoriów pełnych szyku i elegancji. Taki czasomierz można założyć do wizytowej koszuli lub nawet jako uzupełnienie sportowej stylizacji. Fani nurkowania z pewnością docenią linię Ray II. Posiada ona wszystkie wyżej wymienione zalety, a dodatkowym atutem jest współczynnik wodoszczelności, który został ustalony jako 20 ATM.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.