Wracali z imprezy autami na podwójnym gazie

Image

W piątek policjanci z Posterunku Policji w Jeżowem zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców wracających z jednej imprezy. Mężczyźni zwrócili uwagę patrolu ponieważ jechali bardzo wolno, wężykiem i bez świateł. Obaj będą odpowiadać przed sądem za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Przed godz. 20 policjanci z Posterunku Policji w Jeżowem zauważyli dwa pojazdy wyjeżdżające spod sklepu, których kierowcy mieli problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Samochody nie miały włączonych świateł i jechały bardzo wolno. Sposób jazdy kierowców wzbudził podejrzenia policjantów co do ich trzeźwości. Kierowcy volkswagena i bmw zjeżdżali na pobocze, a po chwili wracali na środek drogi.

Kiedy policjanci włączyli światła błyskowe i dźwiękowe, pojazdy skręciły na pobliską posesję. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że obaj kierowcy byli pijani. Wracali z tej samej imprezy. 39-latek z volkswagena miał 2,2 promila alkoholu w organizmie, a 26-latek z bmw 1,8 promila alkoholu. Zostali zatrzymani przez policjantów pod samym domem. Obaj będą odpowiadać za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.