Optymistyczne zakończenie sezonu ligowego. Wygrana w Wejherowie.

Image

Stal Stalowa Wola pokonała w wyjazdowym spotkaniu Gryfa Wejherowo 3:2.

Przed tygodniem Stalówka po emocjonującym, zwłaszcza w końcówce, spotkaniu pokonała Znicza Pruszków. Tym razem nasz zespół czekała konfrontacja ze znajdującą się w strefie spadkowej drużyną z Kaszub. Było to więc, spotkanie mające duże znaczenie dla obu zespołów w perspektywie walki o utrzymanie na wiosnę. Stal dzięki wygranej zbliżyła się punktowo do kilku drużyn ze strefy gwarantującej utrzymanie. Fani Stalówki zakładali, że zwyciężając ostatnie dwa mecze uda się przezimować w bezpiecznej strefie. Niestety wyniki innych spotkań nie były po myśli Zielono – Czarnych, co świadczy o tym jak zażarta walka o utrzymanie będzie się toczyć na wiosnę.

Zwycięstwa w ostatnich meczach pozwalają z optymizmem patrzeć na przyszłość drużyny i mając na uwadze, że kolejne spotkania w roli gospodarza rozegramy w Stalowej Woli, liczymy na szybki marsz w górę tabeli.

Sezon ligowy w tym roku już zakończony, Stal jeszcze czeka środowe spotkanie w 1/8 Totolotek Pucharu Polski z Lechem Poznań. Mecz odbędzie się na Izo Arenie w Boguchwale o godzinie 12:15.

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 2:3 (0:2)

0:1 25’ Robert Dadok

0:2 42’ Michał Fidziukiewicz

1:2 72’ Maksymilian Hebel

1:3 85’ Przemysław Stelmach

2:3 93’ Maksymilian Hebel

Gryf: Leleń – Biedrzycki (70.Czychowski), Lisiecki, Koprowski, Sikorski (46. Prusinowski), Baranowski (61. Poręba), Majewski, Hebel, Gabor, Kolus, Nowicki

Stal: Kalinowski (90+3. Konefał) - Mistrzyk (84. Waszkiewicz), Kiercz, Witasik, Jarosz, Sobotka - Jopek, Pietras (75. Stelmach), Ciepiela (69. Wójcik), Dadok - Fidziukiewicz.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.