Złote Godło QI dla SANBanku za Konto Powitalne i wysoką jakość usług

Image

Nadsański Bank Spółdzielczy otrzymał tytuł Laureata i Złote Godło w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości za wdrożenie darmowego Konta Powitalnego i wysokie standardy jakości obsługi.

26 listopada 2019 r. w Hotelu Vienna House Easy Katowice odbyło się Europejskie Forum Biznesu oraz Gala QI, podczas której nagrodzono Laureatów XIII edycji programu Najwyższa Jakość Quality International, w tym Nadsański Bank Spółdzielczy.

Najwyższa Jakość QI jest największym konkursem jakościowym w Polsce skupiającym przedstawicieli firm i instytucji działających na terytorium kraju wokół idei zarządzania jakością. Celem projektu jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością.

Złote Godło w kategorii QI PRODUCT jest potwierdzeniem, że Nadsański Bank Spółdzielczy kieruje się w swej działalności najwyższymi standardami, a jego Klienci mogą być pewni, że otrzymują produkt najwyższej jakości.

Nadsański Bank Spółdzielczy dziękuje za zaufanie jakim został obdarzony przez Klientów, którzy wybrali nowe Konto Powitalne z darmowym ubezpieczeniem i zaprasza do skorzystania z dodatkowych produktów.

Więcej informacji o SANBanku i nagrodzonym Koncie Powitalnym można przeczytać na stronie www.sanbank.pl

Facebook- https://www.facebook.com/sanbank.bs/

Instagram- https://www.instagram.com/sanbank.pl/

Nadsański Bank Spółdzielczy
ul. Okulickiego 56c
37-450 Stalowa Wola
woj: podkarpackie
tel: +48 15 842 10 27
fax +48 15 842 40 78
e-mail: bank@sanbank.pl

Obrazek

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona