Posumowanie działalności KKS „Victoria”

Image

24 listopada br. w Restauracji „Słoneczna” w Stalowej Woli Katolicki Klub Sportowy „Victoria” podsumował mijający już sezon sportowy 2019. Na uroczystości obecni byli Poseł na Sejm RP Rafał Weber, Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli Stanisław Sobieraj, Zastępca Prezydenta Miasta Stalowej Woli Renata Knap, Starosta Powiatu Stalowowolskiego Janusz Zarzeczny, p.o. Prezes Zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego Magdalena Więckowicz i wielu zaproszonych gości.

Rok 2019 był dla klubu kolejnym rokiem sukcesów, co zostało zaprezentowane podczas niedzielnego spotkania, w trakcie którego ogłoszono wyniki współzawodnictwa klubowego oraz wyróżniono najlepszych zawodników.

Katolicki Klub Sportowy „Victoria” zajmuje 41. miejsce wśród 384 klubów lekkoatletycznych w Polsce i 3. w klasyfikacji ogólnej w województwie podkarpackim. Do największych osiągnięć sezonu 2019 należy zdobycie 7 medali na Mistrzostwach Polski, 4 medale na Mistrzostwach Makroregionu Młodzików, 98 medali na Międzynarodowej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży. Na przestrzeni swojej dwudziestojednoletniej działalności klub zdobył w sumie 212 medali na Mistrzostwach Polski i Europy.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona