Warto zadbać o skuteczną ochronę przed szkodnikami

Image

Jesień to czas, gdy właściciele i zarządcy nieruchomości, a przede wszystkim wszelkie firmy i instytucje, w których występuje przetwarzanie żywności, muszą wykonać obowiązkową deratyzację na swoim terenie oraz kontynuować całoroczny monitoring występowania szkodników. Warto ten obowiązek zlecić fachowcom.

Ochrona przed szkodnikami jest niezwykle istotna, zwłaszcza, że przed zimą gryzonie wchodzą do piwnic, bloków, domów i magazynów. Deratyzacja i dezynsekcja to nie tylko pozbycie się nieproszonych gości, ale i profilaktyka rozprzestrzeniania się chorób przenoszonych na ludzi i zwierzęta.

SKAREM PEST CONTROL działa wszędzie tam, gdzie dojść może do zagrożenia (m.in. przemysł, przemysł spożywczy, zakłady farmaceutyczne, sieci handlowe, gastronomia, szpitale, obiekty publiczne, domy, mieszkania) skutecznie likwidując problem. W zakresie ich działania jest: deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja, zwalczanie owadów, gryzoni, drobnoustrojów, usuwanie przykrych zapachów, ozonowanie, odgrzybianie, monitorowanie szkodników, eliminowanie strat i zagrożeń powodowanych przez szkodniki. Stosowane standardy: GHP/GMP i HACCP.

Usługi wykonywane są przy użyciu produktów atestowanych, bezpiecznych, a zarazem skutecznych w działaniu. Wykwalifikowana kadra pracowników zawsze doradzi i pomoże w kompleksowym rozwiązaniu problemu. Działają szybko i skutecznie, co potwierdzają liczne pochwały i referencje.

Ul. 1 Sierpnia 24, Stalowa Wola

15 842 01 21, 512 199 905

Mail: biuro_(at)_skarem.pl

www.skarem.pl

www.skarempestcontrol.comKomentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona