Leśne Lidlaki - imiona maskotek z Lidla- jak je zdobyć?

Image

Pluszowe zwierzaki w Lidlu pojawiły się w odpowiedzi na Gang Słodziaków z Biedronki. Jakie są zasady ich kolekcjonowania?

Słodkie pluszaki z Lidla

Konkurencyjne sieci sklepów często starają się prześcigać w pomysłach lub nawzajem je naśladować. Niejednokrotnie jest to po prostu efekt prób sprostania oczekiwaniom klientów. Biedronka już kolejny raz ruszyła z akcją Słodziaków, która cieszy się ogromnym powodzeniem. Szał zbierania naklejek za które można odebrać zabawkę ogarnął całą Polskę. Za zakupy powyżej 40 zł oraz nabywanie warzyw i owoców, przy kasie klienci otrzymują odpowiednią liczbę naklejek. Warto zauważyć, że koniecznym jest tu również posiadanie karty "Moja Biedronka", którą klient otrzymuje po przejściu procedury rejestracyjnej. Po zebraniu odpowiedniej ilości naklejek można odebrać ulubionego Słodziaka. Cały proces bywa dość długi, co najtrudniej jest zrozumieć dzieciom. One zwykle wybierają sobie ulubieńca już przy pierwszym spotkaniu. Najmłodszym trzeba wiele razy tłumaczyć, że to jeszcze nie jest ten moment, w którym mógłby go zabrać do domu.

Do Lidla, za pośrednictwem infolinii oraz mediów społecznościowych, zgłaszali się stali klienci, którzy regularnie dokonują zakupów w tej sieci i uwielbiają promocje, które tam znajdują. Oni również chcieli mieć możliwość zbierania pluszowych zwierzaków. Ich dzieci także marzyły o słodkich przytulankach, którymi mogłyby się bawić z kolegami w szkole, czy przedszkolu. Dlatego właśnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, Lidl stworzył dla nich kolekcję wspaniałych leśnych przyjaciół. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci nie muszą zmieniać ulubionego sklepu tylko ze względu na wciąż utrzymującą się modę na słodziaki.

Leśne Lidlaki, jakie to zwierzęta?

Pluszaki z Lidla to reprezentanci 8 różnych gatunków zwierząt leśnych. Znajdziesz wśród nich: zająca, sarenkę, jeża, sowę, koziorożca, wilka, lisa oraz szopa pracza. Są one wyglądem zbliżone do Słodziaków, jednak charakteryzują się nieco odmiennym stylem, ale razem tworzą zgrany zespół. Wiele osób pyta o ich imiona. Nikt nie narzucił im ich z góry. Każdy właściciel może nadać imię indywidualnie. Dzięki temu nie trzeba się zastanawiać, dlaczego skoro jest dzięcioł Dominik, lis Lucek, zajączek Zuzia, to sarenka Hania?

Jak zdobyć zwierzaki z Lidla?

Tutaj sprawa jest znacznie łatwiejsza niż w przypadku Biedronki. Lidlaki są dostępne dla wszystkich. Możesz je nabyć podczas zakupów w sklepie stacjonarnym lub przez internet. Jedna maskotka kosztuje zaledwie 9,99 zł. W porównaniu z członkami Gangu Słodziaków jest to niesamowicie niska cena. Słodziaka bez zebranych 40 naklejek możesz kupić za 49,99 zł. Posiadając 20 naklejek, zapłacisz za niego 19,99 zł lub odbierzesz Słodziaka Juniora. Wśród Juniorów, czyli pluszaków mniejszych rozmiarów znajdziesz: pszczółkę, dzięcioła, lisa, zajączka, nietoperza i sówkę. W Lidlu za cały komplet zwierzątek zapłacisz 79,92 zł. Nie musisz przy tym czekać, robić ogromnych zakupów, pilnować naklejek, żeby się nie zgubiły, a potem zdobywać ich od znajomych i rodziny, gdy akcja się skończy, a Twojemu dziecku zabraknie kilku sztuk. W Lidlu możesz kupić od razu 2, czy 3 pluszaki, gdy masz więcej jak jedno dziecko/wnuka i ostatnim o czym marzysz jest kłótnia o to kto wybiera i czyja będzie dana maskotka.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.