Klub fitness- Świat Formy zaprasza po przerwie

Image

Po pandemii koronawirusa Polska wraca do normalnego funkcjonowania. Również Świat Formy otwiera się dla Was i zaprasza. Teraz, po kilku miesiącach przerwy, chcemy przecież zadbać o formę, zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Jest takie miejsce, gdzie bezpiecznie, z zachowaniem wszystkich obostrzeń higienicznych, będziemy mogli poćwiczyć i pod okiem profesjonalistów skorzystać z szerokiej gamy propozycji...

To miejsce stworzone z pasją, z myślą o tych, którzy lubią aktywność fizyczną i dbają o swój wygląd i formę. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Ile razy podejmowaliśmy decyzję o zmianie swojego trybu życia, zastanawialiśmy się jak zadbać o swoją sylwetkę, poprawić samopoczucie, po prostu wziąć się za siebie i rozpocząć nowy, ciekawszy rozdział życia? Czasem wystarczył impuls, czasem potrzebna była przemyślana decyzja. Gdzie w okolicy znaleźć naprawdę ciekawą ofertę, dobrze zorganizowany klub? Podpowiadamy.

Świat Formy to miejsce zarówno dla osób doświadczonych, jak i początkujących. Każdy, kto zdecyduje się rozpocząć przygodę z tym klubem fitness może liczyć na profesjonalną opiekę od samego początku, od pierwszego kontaktu- w recepcji, jak i później- ze strony trenerów.

Klub posiada w pełni wyposażoną siłownię. Ma wolne ciężary, maszyny oraz salę Cardio. Do dyspozycji ćwiczących jest szeroki wybór hantli, ławeczek, bram. Dla osób, które chcą zadbać o swoją sylwetkę w grupie klub oferuje zajęcia grupowe – fitness i sporty walki. Można też skorzystać z pomocy wykwalifikowanego trenera personalnego, który przeprowadzi konsultacje: analizę składu ciała, wywiad, dzięki którym przygotuje odpowiedni plan treningowy, plan dietetyczny lub skieruje na właściwe zajęcia.

Klub wyróżnia się kompleksową opieką i najwyższą dbałością o klienta. W klubie panuje rodzinna atmosfera, nikt nie jest tu anonimowy.

Klub fitness Świat Formy znajduje się przy ul. Rynek 38 w Stalowej Woli dzielnica Rozwadów. Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30 – 21:30 oraz w sobotę między 9:00 a 17:00. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 15 844 06 27.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej klubu http://swiatformy.pl/ Można tam m.in. znaleźć harmonogram zajęć czy zapoznać się z sylwetkami trenerów.

CZUWAMY NAD WASZYM BEZPIECZEŃSTWEM, a więc wprowadzamy stosowne zasady higieniczne, dlatego na trening ZABIERZ SWÓJ RĘCZNIK, dla zapominalskich istnieje możliwość zakupu ręcznika w klubie. DEZYNFEKUJ RĘCE przy wejściu do klubu oraz DEZYNFEKUJ sprzęt na siłowni po zakończeniu ćwiczeń. W trosce o bezpieczeństwo zachęcamy, jeśli ktoś ma taką możliwość, do przynoszenia swoich mat na zajęcia w celu zwiększenia higieny.

Materiał video

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona