Konkurs Heliosa- WYNIKI

Image
Konkurs rozstrzygnięty. Dostaliśmy od WAS ponad 100 odpowiedzi! Widać bardzo lubicie chodzić do kina. Wyłoniliśmy zwycięzców. Oto szczęśliwcy:

Patryk K...ń

Anna C...ń

Andrzej T...a

Aneta J...a

Magdalena W...k

Adam R...i

Wkrótce kolejne konkursy. Nie przegapcie ich! Bądźcie czujni.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo!!!

Ogłaszamy wielki konkurs. Do wygrania bilety na dowolny seans w kinie Helios. Komu wejściówki?

To kolejny konkurs przygotowany dla Czytelników StalowegoMiasta. Do wygrania aż 6 podwójnych biletów do kina na dowolny film 2d lub 3d. Możesz wygrać i iść na film zabierając ze sobą kogo tylko zechcesz.

A oto pytanie konkursowe: Jeśli uda Ci się wygrać na jaki film pójdziesz i kogo ze sobą zabierzesz?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 7 listopada 2019 roku. Piszcie: konkursy@stalowemiasto.pl . Prosimy o podanie imienia i nazwiska. O wygranej i sposobie odbioru nagrody powiadomimy mailowo.

Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane na zasadach określonych w rozporządzeniu 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego RODO) wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzców, ogłoszenia wyników i wydania nagród. Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest stalowemiasto.pl. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się, w przypadku wygrania nagrody, na opublikowanie imienia i pierwszej i ostatniej litery nazwiska.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.