San efektownie zakończył jesienną rundę.

Image

Opracował : Radosław Brzyski

W meczu kończącym zmagania w rundzie jesiennej San Stalowa Wola zdecydowanie pokonał Jarugę Bieliniec 6:0 (2:0).

W trakcie trwającego sezonu z rozgrywek wycofały się drużyny Jagiełły Pilchów i Millenium Bieliny, w związku z czym drużyna Sanu nie rozegra już meczu ostatniej serii przewidzianej na przyszły tydzień. Pokonując drużynę Jarugi, San umocnił się na pozycji lidera, a czy przygotowania do rundy wiosennej rozpocznie z pozycji lidera czy też vice lidera zależy od rozstrzygnięć w pozostałych meczach. Niemniej na pewno będzie to miejsce dające na półmetku promocje do klasy A i wypada życzyć podobnych wyników na wiosnę.

Podopieczni Pawła Kosiora w jedenastu rozegranych meczach zdobyli 27 punktów, notując 9 zwycięstw i dwie porażki. Trener jak na warunki B klasowych rozgrywek dysponował szeroką kadrą i często rotował składem dając każdemu szanse na zaprezentowanie swoich umiejętności. Klub pod sterami nowego prezesa Zbigniewa Rogowskiego, mocno rozwija się pod względem zarówno jakości sportowej jak i organizacyjnej. W przyszłym roku Parafialni będą obchodzić 10-lecie powstania, dlatego piłkarze, działacze jak i wspierający mocno klub kibice chcą uświetnić tę rocznicę awansem. Widząc tempo z jakim klub się rozwija i zaangażowanie osób mu oddanych, można być pewnym, że zima nie będzie przespana, a na wiosnę San będzie jeszcze mocniejszy.

PKS San Stalowa Wola – Jaruga Bieliniec 6:0 (2:0)

1:0 4’ Krystian Grabowski

2:0 32’ Radosław Rogowski

3:0 59’ Radosław Rogowski

4:0 62’ Radosław Rogowski

5:0 72’ Radosław Rogowski

6:0 82’ Kamil Kosierb

San : Adrian Bucior, Konrad Banach, Paweł Słonina, Radosław Proc, Krystian Szmid, Arkadiusz Banaczyk, Radosław Rogowski, Kacper Muc, Krystian Grabowski, Dawid Pawlik, Tomasz Ziomek.

Rezerwa : Aleksander Kriukov, Paweł Kosior, Kamil Kosierb, Krystian Chmiel

Trener : Paweł Kosior

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.