Wybrano Belfra 2019 roku, czyli… czy matematyka może być kochana?

Image
Wybrano Belfra 2019 roku, czyli… czy matematyka może być kochana?

Coroczne wybory najbardziej cenionego nauczyciela powiatu stalowowolskiego stały się już tradycją. Tym razem wygrał matematyk, który potrafi tak zainteresować swoim przedmiotem uczniów, że ci uznali, że ten człowiek jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

Spośród wszystkich belfrów pracujących w szkołach ponadpodstawowych w powiecie stalowowolskim wyróżnia się zdolnościami pedagogicznymi. Jest lubiany i szanowany przez swoich uczniów. Jacek Paź z ZS Nr 2 został Belfrem Roku. II miejsce zajął Paweł Jędryka z CEZ, a III Jolanta Łyczakowska z SLO.

Jak co roku, plebiscyt jest okazją aby docenić tych nauczycieli ze szkół ponadpodstawowych i placówek z terenu Powiatu Stalowowolskiego, którzy cieszą się największym zaufaniem i wyjątkową sympatią w swoim środowisku.

– Dobry nauczyciel potrafi skutecznie i umiejętnie przekazać wiedzę, ale też sprawić, że uczniowie polubią prowadzone przez niego zajęcia, a nawet zarazić ich swoją pasją. I jeszcze jedno: dobremu nauczycielowi uczniowie mogą zaufać i zawsze liczyć na jego pomoc. Przepracowałem wiele lat w oświacie, znam doskonale to środowisko i dlatego wiem, że takich nauczycieli w szkołach i placówkach na terenie naszego Powiatu nie brakuje– mówi Janusz Zarzeczny, starosta stalowowolski.

Nauczycielami nominowanymi do tytułu „Belfra Roku 2019” byli: Maciej Biłogras (ZSO), Aneta Jaworska (CKZiU), Paweł Jędryka (CEZ), Dorota Lubojańska-Socha (ZPO-W), Jolanta Łyczakowska (SLO), Jacek Paź (ZS Nr 2), Beata Podgórska (ZS Nr 3) oraz Robert Sołtys (ZS Nr 1).

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =