Wielcy ludzie zachęcają do pójścia na wybory

Image

Maria Curie- Skłodowska, Marszałek Józef Piłsudski, Mikołaj Kopernik, Zygmunt Stary. Te postaci historyczne wszystkim są znane. Ale żeby przyszły do nas z zaświatów zachęcając do pójścia na wybory?

Wbrew pozorom każdy głos się liczy. Na tym polega demokracja. Czasem wdowi grosz może zmienić losy świata. To będą historyczne wybory, a prognozy są jednostajne. Ale! Ostatnio tak wielu znanych aktorów, publicystów, ludzi nauki, sztuki, kultury zaangażowało się w akcję mającą na celu zachęcenie mieszkańców Polski do pójścia do urn i wybrania swoich przedstawicieli, że tym razem frekwencja może być wyższa niż zazwyczaj. Bo dlaczego ktoś ma wybrać za ciebie władzę? Jeśli sam się nie wybierzesz, nie narzekaj później na wybór innych.

Nasi Czytelnicy, jak wynika z sondy, są bardzo świadomymi wyborcami, bo aż 84,9% nie zamierza swoich losów powierzać innym. Wciąż jednak zostaje trochę tych niezdecydowanych, może leniwych, a może malkontentów, którym wydaje się, że nic nie znaczą. Ale gdy wyjmie się spod piramidy maleńki kamyczek, wszystko może zawalić się w jednej chwili. Warto iść na wybory? Pewnie, że warto. Wybierz zanim inni zrobią to za Ciebie! Masz prawo wyborcze, skorzystaj z niego.

Wybory już w najbliższą niedzielę 13 października.

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.