PiS zakończy kampanię wyborczą w Stalowej Woli!

Image

W piątek 11 października w Stalowej Woli odbędzie się Ogólnopolski Finał Kampanii Wyborczej Prawa i Sprawiedliwości z udziałem Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz byłej Premier Beaty Szydło.

Finisz kampanii Prawa i Sprawiedliwości w Stalowej Woli!! W piątkowy wieczór Prezes Jarosław Kaczyński wraz z Premier Beatą Szydło zakończą w naszym mieście kampanię wyborczą. Zapraszamy wszystkich serdecznie - bądźmy biało-czerwoną drużyną zjednoczoną wokół spraw dla Polski najważniejszych.

- Cztery lata rządu PiS to programy społeczne (500+, Wyprawka+, Senior+, Maluch+), obniżanie podatków (CIT i PIT), obniżenie wieku emerytalnego, wielkie inwestycje drogowe (Via Carpatia), modernizacja armii (kupno przez MON moździerzy RAK i armatohaubicy KRAB, tworzenie WOT), inwestycje sportowe, dużo wyższe środki na służbę zdrowia, dla OSP i KGW. Ale jest jeszcze wiele do zrobienia. Staramy się o to, by 13 października polskie społeczeństwo dało nam zielone światło do dalszego rozwijania naszej Ojczyzny. I o tym jeż jutro będziemy mówić. Zapraszam do Stalowej Woli!!– mówi wiceminister infrastruktury Rafał Weber.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =