MK-Dietetyk - poradnia dietetyczna w Stalowej Woli

Image

MK-Dietetyk - nowo otwarta poradnia dietetyczna w Stalowej Woli mieści się przy al. Jana Pawła II 13F (niski niebieski budynek obok Biedronki na osiedlu Centralnym).

Jesień, to najlepszy czas, aby zadbać o figurę i świetnie bawić się na zabawach karnawałowych. Nie wierz w diety cud, które uzdrowią Twoją sylwetkę tuż przed Sylwestrem. Zadbaj o to już dzisiaj i zapisz się na wizytę do profesjonalnego dietetyka, który poprzez dostosowanie właściwej diety sprawi, że możesz uzyskać nie tylko proporcjonalną sylwetkę, ale również lśniące włosy, jędrną skórę i mocne paznokcie. Właściwe odżywianie, to fundament dla zdrowego wyglądu i samopoczucia.

Odchudzanie to proces, który potrzebuje czasu. Aby kuracja była skuteczna, przyniosła długotrwałe rezultaty i co najważniejsze, dostarczała Twojemu organizmowi wszystkich, niezbędnych składników odżywczych, koniecznych do uzyskania i utrzymania zdrowego wyglądu, powinna być przeprowadzana pod okiem specjalisty.

Mgr dietetyki Monika Kozioł, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego posiada wiedzę w branży dietetycznej, ugruntowaną wieloletnim doświadczeniem. Wiedza i doświadczenie pozwala jej na opracowanie indywidualnych diet, których stosowanie pomaga w stosunkowo krótkim czasie, osiągnąć i utrzymać właściwą masę ciała, dobre samopoczucie i zdrowie. Monika udziela porad i tworzy plany żywieniowe nie tylko dla osób pragnących zmniejszenia masy ciała, ale także w różnych jednostkach chorobowych.

Jak sama mówi – skuteczna dieta, to taka która, pozwala zredukować kilogramy w racjonalnym tempie, a następnie utrwalić ten rezultat, powodując długotrwałe utrzymanie dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Zadaniem dietetyka, jest przygotowanie programu żywieniowego pod kątem odpowiedniej kaloryczności i makroskładników, w taki sposób, aby spośród Twoich ulubionych produktów żywnościowych wskazać takie, które zapewnią Ci osiągnięcie celu, bez nadmiernych ograniczeń smakowych. Dzięki temu, kuracja dietetyczna będzie dla Ciebie środkiem do osiągnięcia celu, a nie jedynie źródłem wyrzeczeń. Dobrze zbilansowana dieta, oparta na produktach naturalnych, dostępnych w sklepach, z reguły nie wymaga stosowania dodatkowej suplementacji.

Większość pacjentów Moniki, już po 1-wszym tygodniu kuracji, odczuwa korzystne zmiany w swoim organizmie. Wraz z utratą zbędnych kilogramów zmniejsza się uczucie zmęczenia, co stanowi dużą dawkę motywacji.

Chcesz mieć ładną sylwetkę, dobry nastój i cieszyć się zdrowiem? - niezwłocznie udaj się do Poradni dietetycznej MK-dietetyk, która mieści się przy al. Jana Pawła II 13 II (niski, niebieski budynek obok Biedronki na osiedlu CENTRALNYM). Strona internetowa mk-dietetyk.pl

Przed wizytą zadzwoń i umów termin tel. 608 356 408.


Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona