Zwycięstwo Sanu. Niespodziewany remis rezerw Stalówki.

Image

Opracował :Radosław Brzyski

Zdecydowanym zwycięstwem piłkarzy Sanu Stalowa Wola zakończyła się ich potyczka z drużyną LZS-u Majdan Zbydniowski. Wprawdzie dzięki staraniom prezesa drużyny z Majdanu Janowi Chciukowi, zespół ten wyszedł z tarapatów kadrowych jakie miał na początku sezonu, to w konfrontacji z „Parafialnymi” niewiele jednak miał do powiedzenia.

Wynik bardzo szybko otworzył Radosław Rogowski, a 4 bramki strzelone do przerwy pozbawiły złudzeń gości co do szans na osiągnięcie korzystnego rezultatu. Po przerwie San nie był już tak skuteczny i dołożył tylko jedną bramkę.

Warto odnotować debiutancki występ w tym sezonie Pawła Kosiora. Trener PKS-u tym razem założył buty piłkarskie i z perspektywy boiska spojrzał na poczynania podopiecznych. Kibice zapewne chcieli by częściej oglądać trenera w tej drugiej roli, bo kilkoma ładnymi akcjami pokazał, że nie zapomniał jeszcze jak się gra w piłkę.

PKS San Stalowa Wola – LZS Majdan Zbydniowski 5:0 (4:0)

1:0 5’ Rogowski

2:0 12’ Rogowski

3:0 20’ Pawlik

4:0 36’ Grabowski

5:0 70’ Muc

PKS San :Bucior, Banach, Słonina, Drzewi, Kacza, Ziomek, Muc, Szmid, Pawlik, Rogowski, Grabowski

Rezerwa : Nowak, Rykowski, Mastalerczyk, Soroka, Kriukov, Kosior, Chmiel

Trener: Paweł Kosior

LZS Majdan Zbydniowski :Pokwapisz, Pawlina, Znojkowicz, Kumik, Krawczyk, Filip, Nowak, Stelmach, Latawiec, Maślanka, Wolak

Rezerwa : Pistol, Idziniak, Kowalkowski, Gola

Trener : Krzysztof Krawczyk

.

Kibice i trenerzy Izolatora Boguchwała przed meczem z rezerwami Stalówki liczyli na pewne i wysokie zwycięstwo. Trener Stali Wojciech Fabianowski miał jednak swoje liczydło i udało mu się tak poukładać oraz zmotywować stalowowolską młodzież, że niespodzianka w postaci remisu stała się faktem.

Drużyna rezerw udowodniła tym spotkaniem, że nie ma co jeszcze jej skazywać na spadek. Chłopcy jeśli tylko bardziej uwierzą w swoje umiejętności i zagrają odważniej oraz „na ambicji”, to są w stanie sporo namieszać w tej lidze.

Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola 1:1 (0:0)

1:0 53’ Gajdek (karny)

1:1 79’ Piotrowski

Stal II : Konefał - Stępniowski, Witasik , Adamczyk, Czerepak - Myszak, Dziopak, Szifer, Tłuczek, Kuchyt - Piotrowski (90 Rainer)

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.