Salon Piękności w Kępiu Zaleszańskim- Uwaga Konkurs!- ROZSTRZYGNIĘTY

Image

Chryzantemka i wszystko… co najpiękniejsze staje się faktem. Ten salon skupia w sobie wszystko to, czego poszukuje współczesna kobieta. Przyjdź i poczuj się wyjątkowo. Weź udział w konkursie!

Na co dzień

To co robi jest jej pasją, dlatego wciąż pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestniczenie w różnego rodzaju szkoleniach i pokazach. Oferuje pełen wachlarz zabiegów na twarz, ciało, makijaż, jak również pielęgnację dłoni i stóp oraz wiele innych zabiegów. To wszystko w salonie kosmetycznym w Kępiu Zaleszańskim u Kingi Kmiotek- Gul dostępnym dla klientek od poniedziałku do piątku.

Zabiegi wykonywane są w bardzo atrakcyjnych cenach! Warto wspomnieć, że w Chryzantemce używany jest autoklaw do dezynfekcji narzędzi, co czyni ten salon bezpiecznym dla klientek.

I od święta

Kinga Kmiotek- Gul z Chryzantemki zajmuje się tym, co kocha najbardziej. Oferuje wszystkie kosmetyczne zabiegi, ale i te na wyjątkowe okazje- chrzciny, uroczystości rodzinne, ślub i wesele. Tworzy niepowtarzalne, bajeczne wprost makijaże i fryzury, przepiękne bukiety ślubne, wianki, butonierki, kotyliony, dekoracje samochodów. To właśnie ona jest autorką najpiękniejszych, spójnych ze sobą dekoracji zarówno w kościołach, jak i w sali weselnej. Państwo Młodzi kroczą w nowe życie wokół kompozycji zaprojektowanych indywidualnie dla nich. Ten dzień musi być przecież zapamiętany do końca życia.

Konkurs dla Czytelniczek Stalowego Miasta

Chryzantemka zaprasza na manicure hybrydowy. Chcesz mieć najpiękniejsze paznokcie? Już wiesz, gdzie udać się, by być w pełni zadowoloną. A tymczasem, dla dwóch Czytelniczek mamy do wygrania dwa manicure hybrydowe w jednym kolorze. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Napisz, który kolor paznokci jest według Ciebie hitem jesieni 2019? Na odpowiedzi czekamy do wtorku 8 października br. Piszcie: konkursy_(at)_stalowemiasto.pl . Nagrodzimy dwie najlepsze wypowiedzi!

Prace Kingi można zobaczyć na jej profilu Facebook www.facebook.com/Chryzantemka

ZWYCIĘZCY O SPOSOBIE ODBIORU NAGRODY ZOSTALI POWIADOMIENI MAILOWO

Przewiń do komentarzyKomentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona