Konkurs Heliosa- Zakończony

Image

Dziękujemy za liczny udział w konkursie. Zwycięzcy o sposobie odbioru nagrody zostali powiadomieni mailowo. Gratulujemy! Wkrótce kolejne konkursy!

To kolejny konkurs przygotowany dla Czytelników StalowegoMiasta. Do wygrania aż 6 podwójnych biletów do kina na dowolny film 2d lub 3d. Możesz wygrać i zabrać ze sobą na wieczór pełen wrażeń w Kinie Helios kogo zechcesz. Nie udało Ci się jeszcze zdobyć biletu? Może właśnie teraz jest Twój czas? Bilety czekają!

A oto pytanie konkursowe: Jaka jest Twoja ulubiona aktorka i dlaczego?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli 6 października 2019 roku do godz. 18:00. Piszcie: konkursy@stalowemiasto.pl . Prosimy o podanie imienia i nazwiska. O wygranej i sposobie odbioru nagrody powiadomimy mailowo. Wybierzemy 6 najciekawszych odpowiedzi, więc się postarajcie!

Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane na zasadach określonych w rozporządzeniu 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego RODO) wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzców, ogłoszenia wyników i wydania nagród. Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest stalowemiasto.pl. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się, w przypadku wygrania nagrody, na opublikowanie imienia i pierwszej i ostatniej litery nazwiska.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.