Hubertus Nadsański 2019

Image

Tegoroczny Hubertus Nadsański jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem. Do Żabna przybyli miłośnicy lasów i łowiectwa.

Impreza odbywała się pod skrzydłami Polskiego Związku Łowieckiego Zarząd Okręgowy w Tarnobrzegu oraz Wójta Gminy Radomyśl nad Sanem. Na rozpoczęcie odbyła się Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej i Pocieszenia w Radomyślu. Następnie, po przejeździe na stadion w Żabnie, wręczono odznaczenia, wyróżnienia i podziękowania osobom zasłużonym dla łowiectwa. Później odbyła się gonitwa za lisem, a po niej pokaz grupre konstrukcji kawalerii 24 Pułku Ułanów z Kraśnika „Kowale z Borowa” i „Polowanie Króla Władysława Jagiełły w Puszczy Sandomierskiej” (grupa teatralna z Krakowa „Kramik”).

Na scenie stanęli: Zespół Masterbrass z Poznania, Raróg, Sanowiślaczki. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz sokolniczy i psów myśliwskich. Było też coś dla ciała: na specjalnych stoiskach można było posilić się próbując znakomitych potraw. Dla dzieci zorganizowano zabawy, gry i konkursy z nagrodami.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =