Seniorzy przemaszerowali przez miasto

Image

Niech nas zobaczą, a inni czerpią z nas inspirację. Wychodzimy na ulice, by pokazać innym seniorom jaka piękna może być jesień życia.

Zamykanie się w czterech ścianach, gdy wreszcie przyszedł czas na radość, zadbanie o siebie i rozwój osobisty, jest nieporozumieniem. Takie słowa słyszano dziś podczas tegorocznego marszu seniorów. Tradycyjnie już trasa wiodła z Miejskiego Domu Kultury ulicą 1 Sierpnia, ks. J. Popiełuszki, Okulickiego aż do Spółdzielczego Domu Kultury, gdzie na świętujących czekały atrakcje, między innymi potańcówka.

W marszu wzięło udział około 200 osób prowadzonych w korowodzie przez mażoretki i Orkiestrę Dętą Miejskiego Domu Kultury. Seniorzy podążali w różnych grupach, w których na co dzień są skupieni, pracują, bawią się, działają i szkolą, a czasem wyjeżdżają na wycieczki. Tradycyjnie niesiono transparenty, machano do przechodniów i przejeżdżających samochodów.

A już jutro, na zakończenie Stalowowolskich Dni Seniora odbędzie się VI Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =