„Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny”

Image

Pod takim hasłem w czwartek 26 września odbyła się konferencja Banku Gospodarki Krajowej w Stalowej Woli.

Cykl konferencji pod patronatem prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego ma na celu stworzenie miejsca do wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami lokalnych władz a biznesu. Konferencja była okazją do nawiązywania współpracy, dzięki której samorządowcy będą bardziej przedsiębiorczy, a przedstawiciele biznesu będą w większym stopniu uwzględniali w swojej codziennej działalności element społeczny.

W spotkaniu wzięli udział m.in. prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny, sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Rafał Weber, starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny, radni, jak również przedstawiciele samorządów oraz przedsiębiorcy.

- Dzisiaj Stalowa Wola, można powiedzieć, jest w momencie dynamicznego rozwoju. Realizujemy wiele ambitnych projektów, w każdej płaszczyźnie życia rozwojowego, od kwestii drogowych po kwestie edukacyjne, społeczne, środowiskowe, ekologiczne, ale nasze ambitne spojrzenie na te sprawy, odwaga do tego żeby realizować te projekty wynika z siły, która płynie ze strefy gospodarczej ze Stalowej Woli. To, że samorząd miasta może tak odważnie myśleć o pewnych projektach, kreować nowe horyzonty rozwoju dla naszego miasta wynika z tego, że mamy silnego partnera w postaci biznesu, który dostarcza odpowiedni zasób podatkowy, a jednoczenie rozwija kwestie kapitału ludzkiego w naszym mieście– mówi Lucjusz Nadbereżny.

Na Podkarpaciu była to już 5 tego typu konferencja. Z ofertą banku mogli zapoznać się już przedsiębiorcy i samorządowcy z Mielca, Dębicy, Rzeszowa oraz Krosna.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =