Idealna myjnia do salonu fryzjerskiego

Image

Myjnia jest obowiązkowym wyposażeniem każdego salonu fryzjerskiego. Dla komfortu klientów oraz fryzjera musi być odpowiednio dobrana. Zwłaszcza wielkość przestrzeni odgrywa dużą rolę. Na szczęście do wyboru jest wiele modeli, które wpasują się w każdą przestrzeń: od najmniejszej po największą.

Myjnia fryzjerska to mebel tak często eksploatowany, że po prostu musi być wysokiej jakości. Przede wszystkim należy obowiązkowo zwrócić uwagę na siedzisko, które powinno być komfortowe dla klienta, także fryzjer powinien mieć swobodne dojście do misy i wygodę w trakcie mycia i wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Odpowiednio dobrana myjnia fryzjerska świetnie wypełnia przestrzeń salonu oraz sprawia, że klient czuje się wyjątkowo.

Rzecz jasna producenci myjni prześcigają się w nowych modelach, które mają spełniać te potrzeby. Nie dość, że myjnie wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, to jeszcze możesz je sobie dowolnie konfigurować. Od doboru koloru obicia aż do dodatkowe funkcje, np. masażu. Dodatkowo myjnie mają różne rozmiary. Dla większych salonów przeznaczone są podwójne, które pozwalają zaoszczędzić czas. Po prostu dwóch fryzjerów może myć włosy dwóm osobom jednocześnie. Następną propozycją są standardowe, pojedyncze myjnie pojedyncze, które dostępne są w wielu wariantach i kolorach. A dla fryzjerów mobilnych świetną propozycją jest myjnia przenośna, która ułatwia pracę u klienta w domu. Co więcej mnogość konfiguracji daje nieskończenie wiele możliwości. Jeden model mebla może w każdym salonie wyglądać całkiem inaczej.

Idealnie dobrana myjnia fryzjerska

W przypadku podwójnych myjni warto zatrzymać się przy modelu Panda Milos. Posiada ona komfortowe, szerokie siedzisko zapewnia niebywały komfort. Myjnia posiada głębokie umywalki, które ułatwiają mycie włosów. Całość zachowana jest w minimalistycznym stylu. Doskonale wkomponuje się w każde wnętrze.

https://www.hairstore.pl/myjnia-fryzjerska-panda-milos-podwojna-p11734.html

Obrazek

Świetną propozycją jest myjnia Panda Ronda. Przede wszystkim jej design od razu zwraca uwagę. Fotel jest oryginalnie wycięty, a pod umywalką znajduje się wygodna półka. Dzięki temu możesz trzymać tam najpotrzebniejsze kosmetyki. Szeroka gama obić zapewnia skonfigurowanie mebla wedle własnych upodobań. Myjnia jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu jest odporna na uszkodzenia i częstą eksploatację. W dodatku zwraca uwagę samym faktem, że jest podwójna.

https://www.hairstore.pl/myjnia-fryzjerska-panda-ronda-p4462.html

Obrazek

W przypadku myjni przenośnych warto zwrócić uwagę na myjnię AGV Big Basin. Ta myjka fryzjerska wykonana została z wysokiej jakości tworzywa, dzięki temu nie niszczy się przy częstym przewożeniu, składaniu i rozkładaniu. A dzięki regulowanej wysokości z łatwością dopasujesz ją do swoich potrzeb. Posiada głęboką misę.

https://www.hairstore.pl/przenosna-myjnia-do-wlosow-agv-big-basin-gleboka-p2377.html

Obrazek

Sposób na dbanie o eko-skórę

Obicia myjni fryzjerskich są w dużej mierze wykonane z eko-skóry (tzw. skaju). Materiał ten wystawiony jest na dużą próbę użytkowania. Myjnia, to przecież zaraz po fotelach fryzjerskich, najczęściej używany mebel w salonie. Aby długo wyglądała doskonale, musisz ją po prostu codziennie czyścić. Zwłaszcza, że jeśli zaniedbasz czyszczenie, to po kilku dniach będzie Ci trudno doczyścić zabrudzenia. Myjnie najlepiej czyścić wodą z mydłem lub płynem do mycia naczyń. Co ważne, należy uważać na mocne detergenty, zwłaszcza te, które posiadają alkohol, amoniak, octany, cykloheksanon czy tetrahydrofuran. Pamiętaj też, że jasne obicia mogą się farbować od ubrań, chociażby od jeansów. Dlatego warto też rozważyć obicia w ciemnych kolorach.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.