Konkurs. Do wygrania 6 podwójnych biletów do Kina Helios- WYNIKI

Image

Ogłaszamy wielki konkurs. Do wygrania bilety na dowolny seans w kinie Helios. Komu wejściówki?

To kolejny konkurs przygotowany dla Czytelników StalowegoMiasta. Do wygrania aż 6 podwójnych biletów do kina na dowolny film 2d lub 3d. Możesz wygrać i iść na seans zabierając ze sobą kogo tylko zechcesz: może mamę, a może tatę, a może brata, siostrę, córkę, syna, koleżankę, kolegę, chłopaka, dziewczynę, żonę lub męża. Decydują zwycięzcy. Do wygrania podwójne wejściówki.

A oto pytanie konkursowe: Jaki jest Twój ulubiony polski aktor i dlaczego?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 2 września 2019 roku. Piszcie: konkursy@stalowemiasto.pl . Prosimy o podanie imienia i nazwiska. O wygranej i sposobie odbioru nagrody powiadomimy mailowo.

Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane na zasadach określonych w rozporządzeniu 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego RODO) wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzców, ogłoszenia wyników i wydania nagród. Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest stalowemiasto.pl. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się, w przypadku wygrania nagrody, na opublikowanie imienia i pierwszej i ostatniej litery nazwiska.

Aktualizacja 3 września 2019 roku

A oto zwycięzcy:

1. Marcelina C…….a

2. Paweł D…i

3. Aleksandra K……a

4. Krzysztof O…a

5. Diana K…….j

6. Piotr W…..i

Zwycięzcy o sposobie i terminie odbioru nagrody zostali powiadomieni mailowo. GRATULUJEMY i zapewniamy, że wkrótce kolejne konkursy!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.