Prezent na imieniny - podaruj bliskim coś wyjątkowego

Image

Imieniny święto, które raz do roku obchodzi każdy z nas! Nieważne, czy jesteś Bożenką, Krystianem, Izą czy Helenką – prezent z okazji imienin ucieszy tak samo mocno, jeśli będzie strzałem w dziesiątkę. Co podarować bliskiemu z okazji imienin? Oto nasze propozycje, które sprawią radość z okazji tego święta!

Nie każdy hucznie obchodzi imieniny, ale mimo wszystko warto o takiej okoliczności pamiętać. Obdarowywanej osobie z pewnością będzie miło, gdy usłyszy kilka miłych słów, a dodatkowo także otrzyma spersonalizowany prezent.

Co na imieniny dla znajomych?

Dowolność w wyborze prezentu dla kolegi lub koleżanki jest ogromna. Można kupić śmieszne, kuchenne akcesoria, gadżety dla domowego majsterkowicza lub subtelne dodatki. Kobiety z pewnością ucieszą się z biżuterii oraz elementów garderoby. Mężczyznom można sprezentować szklanki z grawerem lub skórzane akcesoria. Pamiętaj, by prezent dopasować do charakteru określonej osoby. Więcej propozycji na okolicznościowe prezenty, znajdziesz tu: Prezent na imieniny dla Jerzego - coś dla kumpla

Obrazek

Gdy imieniny obchodzą rodzice?

Warto kupić wówczas coś od serca, co będzie im przypominało o osobie, która wręczyła prezent. Można kupić specjalnie przygotowane drzewo genealogiczne rodziny, ręczniki z miłą dedykacją lub porcelanę, w której będą popijać codzienną kawkę.

Warto poświęcić nieco więcej uwagi na to, by prezent dla rodziców ucieszył i wzruszył. Jeśli szukasz czegoś naprawdę szczególnego, zajrzyj na: mygiftdna.pl

Obrazek

Imieniny męża lub żony – spraw, by druga połówka się uśmiechnęła!

A może w najbliższym czasie imieniny obchodzi Twoja ukochana żona? Kup jej coś, co ją rozweseli. Śmieszny fartuszek, a może naszyjnik z wpisem Ukochanej żonce. Spraw prezentem, by ten dzień był szczególny.

Dla męża warto kupić jakieś grillowe akcesoria lub szachy. Nie ma to, jak męskie gadżety, które sprawiają, że mężczyźni czują się szczególnie.

Wszystkie imiona są wyjątkowe, a ich znaczenie bardzo często odzwierciedla charakter danej osoby. Jeśli obchodzisz to święto, to pokaż również innym, że ten dzień jest dla Ciebie tak samo wyjątkowy!

Pamiętaj, imieniny Natalii, Marzeny, czy Grzegorza można obchodzić w ciągu roku, w różnych terminach. Upewnij się, że składasz życzenia w odpowiednim dniu! Aby było łatwiej: najczęściej jest to najbliższy termin imieninowy, bezpośrednio po urodzinach.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.