PCPN na ostatniej prostej

Image

Wielkimi krokami zbliża się koniec wszystkich prac związanych z budową Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli.

PCPN za kilka tygodni ma być gotowe do użytku. Prezydent miasta zakłada, że wszystkie odbiory obiektu zakończą się w październiku.

- Prace, które w tej chwili są realizowane są kluczowe i zarazem kończące ten projekt. Wewnątrz trybuny kończony jest „biały montaż”- wszystkie instalacje, które są tam dokonywane. Kończony jest system ogrzewania głównej murawy. W tym tygodniu rozpoczną się prace budowy poszczególnych warstw wegetacyjnych. Na to zostanie nałożona trawa, kładziona w systemie rolkowym. W ubiegłym tygodniu rozpoczął się proces montowania krzesełek na całej trybunie. Liczymy, że te kluczowe, najtrudniejsze elementy zakończą się końcem sierpnia, początkiem września- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Przypomnijmy, że inwestycja ta objęła: przebudowę płyty głównej, budowę 2 boisk trawiastych, budowę boiska piłkarskiego o nawierzchni z trawy syntetycznej wraz z halą pneumatyczną, budowę trybuny zachodniej, w której znajdują się pomieszczenia użytkowe m.in. zaplecze szatniowo- sportowe, pomieszczenia dla trenerów i personelu sportowego, pomieszczenie odnowy biologicznej, sala konferencyjna, magazyn sprzętu sportowego, pomieszczenia dla delegata i obserwatora PZPN.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.