Podinspektorzy do „obsługi” prezydenta

Image

W ramach konkursu, spośród 16 chętnych, wyłoniono dwie osoby, które zajmą się prowadzeniem spraw związanych z funkcją reprezentacyjną naszego prezydenta. Jest też inny nowy podinspektor.

Konkurs ogłoszony był jeszcze 31 lipca br., a dotyczyły naboru na stanowisko podinspektora ds. marketingu wizualnego. Szukano osób z doświadczeniem w pracy w administracji samorządowej lub państwowej, posiadających wykształcenie wyższe w zakresie dziennikarstwa i komunikacji społecznej, znających przepisy prawa w zakresie z zakresu mediów, samorządów i informacji publicznej.

Prezydentem „zaopiekują” się dwie panie: Katarzyna Tracz i Justyna Argasińska- Niemiec. Obie wcześniej zatrudnione były w stalowowolskim magistracie w Wydziale Promocji Kultury i Sportu. Do ich zadań będzie należało: prowadzenie spraw związanych z funkcją reprezentacyjną Prezydenta, redakcja i bieżące aktualizowanie strony www internetowej Urzędu oraz portali społecznościowych, organizowanie konferencji prasowych oraz kontakt z mediami, sporządzanie listów okolicznościowych od władz miasta, przygotowywanie i przekazywanie dokumentacji do archiwum zakładowego zgodnie z obowiązującymi przepisami, współdziałanie z komórkami organizacyjnymi Urzędu Miasta i innymi podmiotami w zakresie realizacji zadań, prowadzenie dokumentacji zgodnie z Instrukcją Kancelaryjną i jednolitym Rzeczowym Wykazem Akt, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych. Już w wytycznych konkursu zaznaczono, że praca będzie stresująca, uciążliwa i przebiegać ma w szkodliwych warunkach, czasem w terenie, czasem będzie wymagać szybkiego reagowania i podejmowania decyzji, za to w godzinach od 7:30 do 15:30.

Magistrat szukał również podinspektora ds. obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego. Spośród 24 ofert wybrało Grzegorza Sondeja. Nikt nie okazała się za to dość dobry na stanowisko podinspektora ds. kontaktu z mieszkańcami.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.