Czy ktoś zajmie się zagospodarowaniem ronda

Image

Joanna Grobel- Proszowska zaapelowała do powiatu o zagospodarowanie zieleni na rondzie łączącym ulicę Niezłomnych z Przemysłową. Radna stwierdziła, że jest to jedyne rondo, na którym nic nie rośnie.

Jak przypomina Joanna Grobel- Proszowska ulica Przemysłowa była budowana przy współudziale środków miejskich. Wartość tej inwestycji wyniosła około 6,9 mln zł, z czego gmina Stalowa Wola dołożyła około 3 mln zł (na budowę kanalizacji deszczowej oraz przebudowę podziemnych instalacji sanitarnych). W ramach tego przedsięwzięcia przebudowano drogę na odcinku 1,3 km. Powstały dwa ronda: pierwsze w sąsiedztwie PSB Mrówka- łączące tę drogę z ul. Przemysłową Boczą oraz większe rondo- u zbiegu ulic Przemysłowej i Niezłomnych. Wybudowano także nowe ciągi pieszo- rowerowe.

W opinii radnej Grobel- Proszowskiej powiat stalowowolski, który administruje tą drogą powinien zadbać o estetykę ronda.

- Jest to jedyne rondo w mieście, na którym nic nie rośnie. Jak przejeżdżam obok rond miejskich, to widzę, że o nie cały czas się dba, są plewione. Starostwo za te tysiące, które otrzymuje niech zadba o to rondo żeby nie straszyło– stwierdziła Joanna Grobel- Proszowska.

Do apelu radnej nie odnieśli się inni radni.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.