Nie ma chętnych do zaprojektowania zadaszenia trybuny

Image

Żadna z firm nie złożyła oferty na zaprojektowanie zadaszenia trybuny na Stadionie Lekkoatletycznym w Stalowej Woli.

Modernizacja stadionu lekkoatletycznego, po wielu perypetiach z wykonawcami, została ukończona latem 2012 roku. Pierwsza duża impreza sportowa odbyła się 26 września 2012 roku (Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli w Lekkiej Atletyce). Od początku zgłaszano, że wciąż brakuje pewnych elementów. Jednym z nich było zadaszenie trybuny.

Trybuna i cały obiekt stadionu lekkoatletycznego musi być dostosowany do wymogów organizacji zawodów o wyższej randze. Już rok temu prezydent mówi, że „tak duży potencjał, który jest w naszej lekkiej atletyce musi być odpowiednio wykorzystany. Ten projekt jest po prostu niedokończony. Oprócz zakrycia trybuny brakuje jeszcze zaplecza socjalnego dla zawodników tak, aby logistyka tych zawodów i warunki były jak najlepsze”. Biorąc pod uwagę ogromne sukcesy naszych zawodników takie zmiany są konieczne. Stadion musi „nadążyć” za sukcesami zawodników.

Jako, że żadna z firm nie stanęła do przetargu, procedurę trzeba będzie powtórzyć. Miasto chciałoby, żeby projekt był gotowy do połowy listopada 2019 roku. Zaakceptować go będzie musiał prezes Katolickiego Klubu Sportowego Victoria i dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.