W CEZ zakończył się IV Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy Technicznej "Jak to jest zrobione?"

Image

Obrazek

W Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli zakończa się IV edycja Międzypowiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej "Jak to jest zrobione", który skierowany jest do młodzieży gimnazjalnej powiatów: stalowowolskiego, niżańskiego i tarnobrzeskiego (miejski i ziemski). CEZ prowadzi rekrutacje do klasy 1 w zawodach: technik informatyk, technik mechanik, technik mechatronik, technik elektryk, technik reklamy, technik usług fryzjerskich, technik pojazdów samochodowych oraz technik programista.

W branżowej szkole pierwszego stopnia mogą zdobyć zawód: lakiernika samochodowego, kierowcy mechanika, operatora obrabiarek skrawających, mechanika pojazdów samochodowych. Patronat nad tegoroczną edycja objęła firma Seron. Pierwszy etap konkursu obejmował przygotowanie referatu nt. "Ploter laserowy – JAK TO JEST ZROBIONE"

Finał konkursu odbył się 31 maja 2019 r w Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli. Po sprawdzeniu wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych z zakresu konkursu laureatami zostali :

I miejsce – Mateusz Kołodziej - Publiczna Szkoła Podstawowa w Cholewianej Górze Oddział Gimnazjum

II miejsce – Filip Mordka - Zespół Szkół w Jastkowicach

III miejsce – Maksymilian Suchora – Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli

Laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody w postaci tabletów, zestawów słuchawko-wych natomiast szkoły uczestniczące w konkursie otrzymały zestawy pomiarowe – łączna wartość nagród to 3.000,00 zł – wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu "Powiat stalowowolski stawia na zawodow-ców" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020

Obrazek

Finaliści nagrodzeni w konkursie – CEZ Stalowa Wola

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =